+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який проектор краще

Який проектор краще

При виборі проектора користувачеві необхідно враховувати цілий ряд параметрів, таких як проєкційна відстань, світлосила пристрою, коефіцієнт посилення екрану, формат і дозвіл зображення. Але, який проектор краще? – давайте спробуємо розібратися.

Залежно від призначення, проектори бувають стаціонарні, портативні і навіть кишенькові. Опис і ціни дивіться тут.

Класифікація проекторів ведеться на підставі застосовуваної технології. На сьогоднішній день існують наступні системи: LCD, DLP, LCoS.

LCD-системи. Одна з найбільш популярних технологій, в основі якої лежить застосування трьох рідкокристалічних матриць (синій, зелений, червоний). Просвічування виконується з допомогою потужної лампи. Основними перевагами таких моделей є реалістичне зображення, хороша колірна насиченість, стабільна картинка. Проте в деяких моделях може бути так званий ефект «дротяної сітки».

DLP-системи. Формування зображення в таких проекторах здійснюється з допомогою масиву дзеркал, які можуть повертатися під певним кутом при надходженні сигналу. Основні переваги таких проекторів: хороша деталізація тіней, висока контрастність, довгий термін служби.

LCoS-системи. Технологія схожа з LCD-системами, але на відміну від них тут використовуються не просвітні рідкокристалічні матриці, а відображають (аналогічно DLP-проекторів). До незаперечних достоїнств можна віднести високу чіткість зображення і відсутність «сітки».

Який проектор Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Видеоконференцсвязь 04-03-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
У нас на работе CRT проектор установили, мне нравится.
Відповісти
Технология неплохая, но почти все проекторы большие очень, выглядит как-то не эстетично.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку