+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який провід краще для проводки будинку

Який провід краще для проводки будинку

Який провід краще для проведення будинку – одножильний або багатожильний? Що б відповісти на це питання треба знати їх переваги та недоліки.

Перевагою багатожильних проводів є висока гнучкість, завдяки чому проводу знаходять широке застосування в різній апаратурі та портативної техніки. З допомогою спеціальних клем забезпечується більш надійне з'єднання, з меншим опором струму, в порівнянні з одножильными провідниками. Також багатожильні провідники доцільно використовувати в ситуаціях, коли потрібна підвищена еластичність, стійкість до вібрацій: в проводці автотранспорту, електропобутових приладах і так далі.

Одножильний провід являє собою виріб, переріз якого утворено однієї житлової. Як правило, його застосовують при прокладці стаціонарних електричних ліній: в житлових приміщеннях, при підключенні розеток, джерел освітлення і так далі.

В багатожильної проводі переріз утворене декількома жилами, а для підвищення еластичності та гнучкості спільно з ними укладається спеціальна нитка. Одножильні дроти володіють необхідною жорсткістю, що зручно при створенні побутової електропроводки. Найчастіше саме одножильні дроти використовуються у високочастотних колах. Цілісна жила забезпечує швидке і надійне з'єднання окремих провідників. Детальний опис кабелю з цінами дивіться тут.

Який дріт Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Электропитание 01-04-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
ВВГ, самый оптимальный и распространенный выбор.
Відповісти
Каким кабелем лучше электропроводку дома делать? – то, что медным понятно, но гибким или монолитным не ясно.
Відповісти
Делай гибким проводом (ШВВП), будешь уверен, что нигде не переломается.
Відповісти
Не согласен, во время монтажа гибкий провод нужно всё время придерживать, плюс клеммы неудобно зажимать. Делай монолитом и не слушай никого, если нормально сделан монтаж, ничего потом с ним не будет. Мой выбор кабель ВВГ.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку