+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який резервний канал зв'язку краще

Який резервний канал зв'язку краще

Згідно з соціологічними опитуваннями кожен третій громадянин України вважає Інтернет, такою ж необхідністю, як їжа і вода. Це пов'язано не тільки з бажанням людини спілкуватися і розвиватися, але і з професійними потребами. Багато організацій, послуги яких залежать від Інтернету, крім основного для них способу доступу в глобальну мережу використовують альтернативні канали зв'язку. Крім того резервний Інтернет потрібен тим, хто працює вдома і повинен весь час знаходитися «на зв'язку». Який резервний канал зв'язку краще? – давайте спробуємо розібратись.

Мобільний Інтернет – незважаючи на досить високі тарифи, мобільний Інтернет є найбільш зручним способом отримати доступ в мережу. Лідерами в цьому сегменті можна назвати компанії Київстар, МТС, Лайфсел, PeopleNet, Інтертелеком. Вони забезпечують велику покриття і теоретичну швидкість підключення до 67,7 Мбіт/с. Для цього користувачеві знадобиться смартфон з підтримкою 3G або модем, який потрібно підключити до ПК або ноутбука.

Резервний кабель – це класичне підключення до Інтернету за телефонним або волоконно-оптичному кабелю. Основна відмінність в тому, що воно зроблено іншим кабелем, а в ідеальному випадку і від іншого вузла зв'язку. На ринку України майже всі оператори надають резервні канали, найчастіше їх використовують банки і великі компанії, так як їх вартість може бути не по кишені невеликим організаціям.

Радіоканал – найчастіше під цим терміном розуміють технологію WiMAX. Вона дозволяє отримати доступ в Інтернет у будь підтримують її стаціонарним і мобільним пристроям. Основою цієї технології є стандарт 802.16. Незважаючи на схожість з широко відомою Wi-Fi-технологією, її використовують для вирішення інших завдань. WiMAX дозволяє здійснювати підключення на відстані до 60 км на швидкості до 75 Мбіт/с.

Який резервний канал Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Передача данных 14-11-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
В качестве резерва лучше мобильный интернет, дешево и сердито.
Відповісти
Дома может быть, а вот солидная фирма будет подключать резервный кабель.
Відповісти
Да ладно, это от ситуации зависит, вот недавно делали бекап заправке БРСМ, так по радиоканалу подключали.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку