+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який світло лампи краще для очей

Який світло лампи краще для очей

Згідно з численними дослідженнями вчених, білий штучний світ сучасних джерел освітлення здатний пригнічувати секрецію мелатоніну. Насправді, цей світ є голубим з довжиною хвилі від 440 до 500 нанометрів. Мелатонін, як відомо, відповідає за нормальну роботу біологічних годин в організмі, впливає на імунітет.

Так що ж робити – не користуватися освітленням? Ні, просто треба знати який світло лампи краще для очей. Виходячи з вищесказаного, лікарі рекомендують підходити до організації освітлення більш раціонально, і використовувати лампи з колірною температурою «теплого» білого кольору.

Джерелами білого світла є галогенні та світлодіодні лампи. Вони мають високу світловіддачу, великий ресурс, що робить їх оптимальним вибором для освітлення офісних приміщень, лабораторій, підприємств, торговельних закладів. Їх можна використовувати в домашніх умовах, застосовуючи в місцях, де потрібна хороша освітленість – на кухні, в коридорах, кабінеті, ванною. У місцях відпочинку, спальній кімнаті рекомендується встановлювати лампи розжарювання або світлодіодні лампи з температурою «теплого» кольору.

Фахівці радять в якості нічного підсвічування використовувати освітлення червоного кольору, а за два-три години до сну не включати будь-які яскраві джерела світла.

Яке освітлення краще для очей?

Назад в: Комерційні, Освещение 16-08-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
LED в данном вопросе по всем параметрам выигрывает.
Відповісти
Работаю под лампой накаливания 100 Вт, чтоб глаза не портить, света нужно много. ЛЕД лампы не покупаю, очень дорого.
Відповісти
Если писать, читать – да, но если в гараже работать, то это нерационально. Они часто сгорают и электричества много кушают.
Відповісти
Лампы накаливания в Европе запрещены, а у нас делают и «не парятся» – у нас электричества много.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку