+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який телевізійний кабель краще

Який телевізійний кабель краще

Найчастіше під телевізійним кабелем мають на увазі коаксіальний кабель, який складається з центрального провідника і екрануючого обплетення, розділених ізоляційним матеріалом або повітряним проміжком. Давайте спробуємо розібратися який телевізійний кабель краще?

Як антенного кабелю найбільш часто використовують марки RG-6, RG-58 або RG-59. Кабелі RG випускаються в різних варіаціях та можуть відрізнятися такими характеристиками як опір провідника, стійкість до температурних і механічних впливів, час загасання сигналу, тип екрану та інші.

Наприклад, кабель RG-6 складається з центральної мідної жили перетином 1 кв. мм, ізоляції зі спіненого поліетилену, екрана з алюмінієвої фольги, обплетення з мідної лудженої дроту і полівінілхлоридної ізоляції.

Якість переданого сигналу, насамперед, залежить від якості центрального провідника – менше загасання забезпечує жила з високоякісної міді. Однак якщо при прокладці кабель піддається розтягуванню – краще використовувати вироби зі сталевою житлової, плакованої міддю, яка в даному разі є силовим елементом. Каталог кабельної продукції для телевізійних мереж дивіться тут.

Ефективність екранування також впливає на рівень сигналу, що передається до телеприемнику. Перевагу в цьому випадку потрібно віддавати екрану з алюмінієвої фольги і обплетення з лудженої міді. Щоб забезпечити належний рівень якості діелектрика застосовують спінений поліетилен.

Який телевізійний кабель ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Телевидение 07-05-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Из личного опыта скажу, что надо всё руками щупать – центральная жила должна быть медная и оплётка лужёная.
Відповісти
Про жилу соглашусь, а вот оплётка не совсем … в данном случае важней экран из фольги.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку