+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Який тип оптичних роз'ємів краще

Який тип оптичних роз'ємів краще

Основна проблема, з якою доводиться стикатися при експлуатації оптичних роз'ємів є загасання. Його величина залежить від поперечного відхилення серцевин з'єднуються волокон. На відхилення серцевин впливає багато параметрів, від типу засувки до рівня вібрації навколишнього середовища.

Ще однією проблемою при установці коннекторів є відображення частини світлового потоку назад у волокно, в результаті чого сигнал вносяться похибки. Для зменшення цього ефекту використовуються різні види поліровок: PC, SPC, UPC, APC. Опис і ціни на оптичні коннектори дивіться тут.

Зараз застосовуються наступні види роз'ємів:

  • ST – розроблений компанією AT&T. Фіксується з допомогою байонетного замку, що робить їх надзвичайно простими в експлуатації. Даний вид коннектора чутливий до вібрацій;
  • FC – розроблений компанією NTT. Фіксується накидною гайкою з різьбленням, забезпечуючи з'єднання стійкість до вібрацій;
  • SC – розроблений компанією Reichle & De Massari. Даний роз'єм володіє системою push-pull (натиснув-вставив/витяг). На відміну від FC і ST, роз'єм дуже зручний в експлуатації, може використовуватися в місцях з обмеженим простором для рухів. Не застосовується на рухомих об'єктах;
  • LC – розроблений компанією Lucent Technologies. Фіксація роз'єму здійснюється з допомогою засувки (аналог засувки RJ-45). Є одним з найпопулярніших роз'ємів.

Що б визначиться який тип оптичних роз'ємів краще, потрібно знати і враховувати їх особливості, для кожної задачі окремо.

Які роз'єми для оптичного кабелю Ви використовуєте?

Назад в: Технічні, Передача данных 20-02-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Использую SC – выбора нет, у стойки дверь еле открывается, с другими просто нереально работать (в серверной места мало).
Відповісти
А мне SC не сильно нравится – вращать надо при установке, уж лучше LC.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку