+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Яка оптимальна швидкість Інтернету

Яка оптимальна швидкість Інтернету

Сучасні Інтернет-провайдери пропонують користувачам різні тарифні пакети, які відрізняються швидкістю доступу до мережі і в рідкісних випадках максимальним обсягом одержуваних даних (це обмеження встановлюється в основному мобільними операторами). Яка оптимальна швидкість Інтернету? – вибір того чи іншого тарифного плану залежить від завдань і цілей, які переслідує користувач. Порівняти умови підключення та ціни на Інтернет можна тут.

Технологія «Смарт ТВ» присутня майже у всіх сучасних телевізорах і ресіверах. Її наявність дає можливість переглядати фільми та розважальні передачі, поступово, виключаючи потребу в традиційному телебаченні. Вибір швидкості Інтернет-з'єднання залежить від якості перегляду відео, наприклад для комфортного перегляду фільмів з HD-роздільною здатністю потрібна швидкість не нижче 4 Мбіт/с, а для того, щоб насолодитися 3D-фільмом – 20 Мбіт/с.

Якщо ви використовуєте тільки голосовий зв'язок при спілкуванні по Skype, то його впевнена робота гарантується при швидкості Інтернету від 1 до 2 Гбіт/с При використанні відеозв'язку – від 2 Мбіт/с і вище.

Коли-то соціальні мережі використовувалися виключно для спілкування в режимі чату та обміну фотографіями. Сьогодні в них існує підтримка всіх доступних мультимедійних технологій, тому швидкість з'єднання повинна бути не менше 4 Мбіт/с.

Якщо ж ви використовуєте глобальну мережу тільки для доступу до поштових сервісів і серфінгу – цілком прийнятною можна вважати швидкість 1-2 Мбіт/с.

Яку швидкість Інтернету Ви використовуєте?

Назад в: Комерційні, Передача данных 22-07-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Без фильмов инет сейчас вообще никому не нужен. У меня 10 Мб на двоих, хватает с головой.
Відповісти
Для активного пользования – маловато, лучше 100 Мб брать, цена все равно не сильно будет отличаться.
Відповісти
В Киеве может и не сильно, а вот у меня дома все грустно, нет нормального провайдера. У нас только ***скрыто***, у него абонплата за 10 Мб – 250 грн, а за 100 Мб – 400 грн, космос какой-то. При этом, еще оборудование за свой счет нужно покупать.
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку