+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Участь компанії у виставках

Участь компанії у виставках

Існує чимало способів отримання інформації про продукт, кожен з яких володіє певним ступенем достовірності. Одне з лідируючих місць в цьому списку можна відвести тематичних виставок – це можливість не тільки вивчити потрібну продукцію, отримати консультацію безпосередньо від виробника, але і зробити порівняльний аналіз з основними конкурентами.

Для компанії тематична виставка може стати хорошим стартовим майданчиком, де можна представити нову продукцію. Також на виставці буде можливість оцінити кон'юнктуру, познайомитися з найближчими конкурентами, знайти потенційних покупців та партнерів.

Участь у виставці – це прекрасна можливість збору інформації про постачальників і конкурентів в сфері вашої діяльності. Тут може бути покладено початок новому взаємовигідної співпраці. Згідно з даними US Center for Exhibition Industry Research (CEIR), більшість керівників компаній вважає, що торгово-промислові виставки «одним з найбільш корисних джерел інформації.

Для молодих компаній та організацій з багаторічним стажем роботи, виставки – це, перш за все джерело нових ідей, які є основою для довгострокового стратегічного планування.

Навіщо Ви відвідуєте тематичні виставки?

Назад в: Соціальні, Разное 22-04-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Если производитель серьёзный, то участвовать в любом случае надо, даже, если особой выгоды в этом не видно.
Відповісти
Атмосфера на виставках завжди відмінна, можна офіційно прогуляти роботу і дізнатися щось нове).
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку