+380Показати номер

(044) 391-40-81

Каталог товарів

Медіаконвертер FoxGate EC-23521-1SM-1310nm-20

Медіаконвертер FoxGate EC-23521-1SM-1310nm-20
0014136
  Не виробляється
Підібрати аналог?
Додати до порівняння Відкласти

Медіаконвертер FoxGate EC-23521-1SM-1310nm-20 – представник сімейства медиаконвертеров відомої марки, яка є на сьогоднішній день одним з найбільших постачальників мережевого обладнання на професійному ринку. Слід зазначити, що FoxGate володіє ефективним виробництвом та жорстким контролем якості, за рахунок чого її продукція користується не згасає популярністю серед споживачів. Медиаконвертер призначений для сполучення сегментів мережі та забезпечує ефективну, безперебійну роботу, а також простоту у використанні, що дозволяє даній моделі займати пріоритетні позиції в рейтингу аналогічних продуктів.

Виробник:
Основні параметри
Тип оптичного роз'єму:
SC/PC
Кількість волокон:
1
Технічні характеристики
Інтерфейси:
Base-TX/RX, RJ-45
Дальність передачі даних:
20 км
Довжина хвилі передачі/прийому:
1310 Нм
Стандарти:
  • IEEE 802.3
  • IEEE 802.3u
Швидкість передачі даних:
100 Мбит/с
Фізичні характеристики
Напруга живлення:
5 Вт В
Вага:
0,2 кг
Відповісти
Подскажите, у него внешний либо встроенный блок питания?
Відповісти
Данный медиаконвертер снабжен внешним блоком питания.
Написати відгук
  • Регіональний дилер – знижка до 10%

    Постійна дилерська знижка на всі товари та послуги до 10%.

    Действует до: 31-12-2018 Условия акции
Схожі товари
Куточок покупця
  • Оплата
    • безготівковий банківський переказ (з ПДВ);
    • оплата готівкою на рахунок, в касі будь-якого банку;
    • оплата на карту Приват-банку, через термінал або Приват24;
    • оплата накладним платежем, при отриманні товару.
  • Доставка
    • доставка по Києву нашим кур'єром, до 10 кг: 200 грн;
    • доставка по Україні, через перевізника: по прайсу транспортної компанії;
    • адресна доставка вантажним автомобілем: за домовленістю;
    • самовивіз зі складу в Києві.
  • Гарантія
    • гарантія на товари 12 місяців;
    • обмін/повернення товару протягом 14 днів.