+380Показати номер

(044) 391-40-81

Каталог товарів

SFP модуль Cisco MGBLX1

SFP модуль Cisco MGBLX1
Ціна: 5 899.00 грн
0025253
 Є в наявності
+
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти

SFP модуль Cisco MGBLX1, або модуль прийому-передачі сигналів, як його ще по іншому називають, встановлюється в мережеві комутатори та призначений для того, щоб зв'язати воєдино різні сегменти комп'ютерної мережі. Вельми часто він використовується провайдерами телекомунікаційних послуг, якими виникає необхідність з'єднати досить віддалені ділянки мережі на високій швидкості. Не менш часто його використовують та в різних дата-центрах, на підприємствах самого різного профілю та напрямки, яких об'єднує необхідність передавати дані по мережі на досить високій швидкості.

Виробник:
Артикул:
MGBLX1-RF
Основні параметри
Тип коннектора :
Duplex LC
Технічні характеристики
Швидкість передачі даних:
100 Мбіт/с
Дальність передачі даних:
10 км
Довжини хвиль:
1310 нм
Тип волокна:
одномодовый
Фізичні характеристики
Розміри:
13.4 x 8.5 x 55.7

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Написати відгук
Схожі товари
Куточок покупця
  • Оплата
    • безготівковий банківський переказ (з ПДВ);
    • оплата готівкою на рахунок, в касі будь-якого банку;
    • оплата на карту Приват-банку, через термінал або Приват24;
    • оплата накладним платежем, при отриманні товару.
  • Доставка
    • доставка по Києву нашим кур'єром, до 10 кг: 200 грн;
    • доставка по Україні, через перевізника: по прайсу транспортної компанії;
    • адресна доставка вантажним автомобілем: за домовленістю;
    • самовивіз зі складу в Києві.
  • Гарантія
    • гарантія на товари 12 місяців;
    • обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Популярні товари