+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інформаційні технології в часи СРСР

Інформаційні технології в часи СРСР

За часів існування СРСР суспільство вітало розвиток людини.

Сьогодні освічена та начитана людина може дати об'єктивну оцінку практично до будь-якої речі, яка з'являється в її «полі зору».

І якщо ми візьмемо ситуацію в сьогоднішньому світі, де основним носієм капіталу є інформація, то людина начитана, що володіє цією інформацією та вміє нею користуватися виявиться переможцем практично в будь-якій ситуації.

Персональні комп'ютери

Інформаційні технології в сучасному відіграють одну з головних ролей у комунікаціях людини. Давайте зробимо не глибокий аналіз інформаційних технологій, навіщо та де саме ми їх використовуємо.

У 90-і роки інформаційні технології в часи СРСР почали активно розвиватися. Почався бум PC (Personal Computer), та вираз «Інформаційні технології» стало асоціюватися тільки з цим видом Вт Але це в корені невірно! Адже трохи пізніше на широкому ринку з'явилися та «Маки» (Macintosh), та DELL. Тоді аматорський комп'ютерний ринок, що ще тільки розвивався, отримав комп'ютер поколінь – ZX Spectrum, а радянська промисловість ширвжитку налагодила випуск машин «Агат» та ЄС.

Macintosh

Як показав аналіз інформаційних технологій, ми широко використовуємо їх у повсякденному житті, причому дуже давно. Як показав наш аналіз в більшості випадків ми використовуємо інформаційні технології для передачі даних.

Треба відзначити, що побутові машини ЄС насправді становили лише малу підродину машин ЄС. Тому як майже всі інститути, галузеві центри, бібліотеки, міністерства володіли тоді обчислювальною технікою ЄС. А імпортна техніка мала ще мале розвиток, та радянський користувач був мало знайомий з нею. Але в той же час саме радянське суспільство володіло величезним інформаційним доробком в самих різних галузях людського життя. Так задамося же питанням: чи є інформаційні технології однозначно асоціюються з PC? В частому основному випадку це передача данних.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 22-07-2010

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Автоматизація бізнес процесів
Автоматизація бізнес процесів

Ефективність діяльності будь-якої організації залежить від рівня управління організацією та автоматизації бізнес процесів. Використання...

Принципи побудови СКМ: етапи прокладки кабелю
Принципи побудови СКМ: етапи прокладки кабелю

Об'єкти прокладки СКМ можуть бути різноманітними: сьогодні система розвинених комунікаційних ліній потрібна освітнім та медичним закладам,...

Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу
Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу

Комп'ютери та комп'ютерні технології міцно увійшли в наше життя. І тепер, практично всі сучасні фірми та організації використовують...

Всі статті