+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині

Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині

Різке збільшення кількості магазинів самообслуговування та супермаркетів викликало збільшений попит на системи запобігання злодійства – так звані протикрадіжкові системи, що дозволяють скоротити втрату від виносу неоплаченого товару, набувають все більшої популярності.

Оскільки установка антікражних систем своїми руками процес досить трудомісткий, звернеться слід краще з пеціалістам з монтажу охоронних систем.

Протикрадіжкові системи

За даними міжнародних досліджень в галузі торгівлі, втрати від виносу неоплаченого товару складають близько 5% від обороту.

Якщо розбити це в процентному співвідношенні, то цифри будуть такими:

  • від 10 до 20% – адміністративні втрати (людський фактор, помилки при оформленні документів, при оплаті товару та збої в роботі з постачальниками);
  • від 30 до 40% – внутрішні втрати (крадіжки персоналом);
  • від 40 до 50% – зовнішні втрати (крадіжки покупцями).

Останні дві статті втрат можна звести до нуля за допомогою установки системи захисту від крадіжок, які є найбільш ефективними. Чому не можна звести до нуля? Тому що людський фактор ще ніхто не відміняв.

Склад та можливості

До складу системи входять:

  • захисні етикетки;
  • ярлики та магніти, які прикріплюються на товар;
  • сенсорні рамки.

Сенсорні рамки, мають витончений дизайн, сприяють збільшенню обороту магазина, за рахунок скорочення витрат на утримання додаткового персоналу, а головне, створює сприятливу обстановку довіри, що серйозно позначається на збільшенні обсягу продажів.

Протикрадіжна система

Для захисту дорогого товару використовуються жорсткі багаторазові датчики - ярлики, які вручну знімаються при оплаті на касі персоналом за допомогою знімача. Для захисту одягу, хутряних або шкіряних виробів застосовують датчики, що містять барвник. При будь-яких спробах позбавиться від нього, датчик забарвить річ, так що надалі її не можна буде носити.

Принцип роботи протикрадіжкові системи

На кожну річ з асортименту магазина прикріплюється значок або етикетка, від'єднати які можна тільки за допомогою спеціального обладнання. При спробі виносу товару з магазину з незнятим значком або етикеткою звучить сигнал тривоги. Величезний асортимент значків дозволяє використовувати їх практично для будь-яких товарів.

Працює протикрадіжкові система наступним чином. Сенсорні рамки у вигляді вертикальних стійок встановлюються на вході-виході магазину. Якщо поруч з антеною проноситься товар з активною електромагнітної міткою, то система подає звуковий сигнал. Мітки на товар, під час зчитування на касі, деактивуються та не дають сигналу при проходженні повз антени. Пристрої, для деактивації етикеток, встановлюються на касах, мають невисоку вартість та можуть працювати автономно. Також існують деактиватори, що вбудовуються в сканери штрих-кодів, у цьому випадку деактивація відбувається під час зчитування штрих-кодів. Такий тип деактиватора найбільш популярний, оскільки не тільки зручний для касира, але і маскує наявність міток, не залучаючи до них уваги покупців.

За принципом дії протикрадіжкові системи засновані на прийомі та передачі електромагнітних хвиль та по використовуваній частоті коливань поділяються на три основних типи: радіочастотні, електромагнітні та акустичні.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 26-04-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?
Навіщо потрібна охоронна сигналізація для заміського будинку?

Людина влаштована так, що завжди турбується за своїх близьких, за своє майно та звичайно ж за себе. Звідси та стало популярним питання...

Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації
Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Захищати об'єкти сьогодні не просто можна, а потрібно! Люди встановлюють системи сигналізації для будинку , дачі, на заводі та на...

Які бувають типи пожежних сповіщувачів?
Які бувають типи пожежних сповіщувачів?

Система пожежної сигналізації призначена для своєчасного виявлення місця виникнення пожежі та формування інформаційних сигналів для систем...

Всі статті