+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Для чого потрібна система СКУД?

Для чого потрібна система СКУД?

Система контролю та управління доступом (СКУД) це комплекс пристроїв, які здійснюють контроль таі розмежування доступу до об'єкту, а також реєстрацію доступу людей, чи транспорту на певну територію. Для чого потрібна система контролю доступу ми розповімо в цій статті.

Основне призначення СКУД

Система забезпечує автоматизований контроль та управління доступом у приміщеннях. Кожен працівник підприємства отримує спеціальний ідентифікатор, який при взаємодії з встановленим прочитуючим пристроєм дає сигнал обладнанню про прийняття рішення. Таким рішенням може бути відкриття, або блокування дверей, включення сигналізації і т.д.

Безконтактний ідентифікатор

Пристроєм, який обмежує доступ, може бути електромеханічний, або електромагнітний замок, механічні огорожі, такі як шлагбаум, або ворота та інші. Ідентифікаторами можуть служити магнітні картки, безконтактні карти, різні радіобрелки, брелоки Touch Memory та магнітні ключі. Також ідентифікація може бути проведена за фізичними ознаками: зображення райдужної оболонки ока, відбиток пальця та багато інших.

Додаткові завдання СКУД

Крім основного призначення, а саме обмеження доступу на певну територію СКУД може виконувати ряд другорядних завдань, таких як:

  • контроль робочого часу персоналу;
  • управління відеоспостереженням (наприклад, команда про старт запису спостереження при фіксації підозрілої події);
  • блокування, або розблокування дверей у будівлі під час сигналу про пожежу (при інтеграції з системою пожежної безпеки).

Система контролю доступу при належному налаштувані та вставовленні, правильному виборі ідентифікатора та суміщенні з іншими охоронними системами забезпечує надійний захист будь-якого об'єкту.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу
Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу

Не секрет, що сьогодні у багатьох споживачів виникає необхідність встановити електромеханічний замок своїми руками. Причина может бути в...

Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання
Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання

Ви вирішили встановити у себе в офісі, або підприємстві систему контролю доступу на об'єкти, що охороняються. Як же вибрати правильну систему...

Що таке аудіодомофон?
Що таке аудіодомофон?

Аудіодомофони набули широкого поширення серед населення ще у 90-і роки, у часи, коли забезпечення безпеки та захисту осель та офісів стало...

Всі статті