+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як встановити автоматичні системи пожежогасіння?

Як встановити автоматичні системи пожежогасіння?

Автоматичні системи пожежогасіння, як і системи димовидалення є пріоритетним завданням в будь-якій будівлі, так як пов'язано з безпекою людей та збереженням об'єктів. Ці системи призначені, насамперед, для захисту життя людей, їх здоров'я, а також схоронності об'єктів, як промислових та адміністративних, так і житлових будинків від пожеж.

З ростом прогресу, приміщення, як робочі, так і житлові, оснащуються все більшою кількістю електрообладнання, у зв'язку з чим, збільшується і небезпека займання, та виникає питання, як встановити автоматичні системи пожежогасіння?

Найчастіше, пожежні бригади затримуються та не можуть прибути в час, через затори на дорогах чи з інших об'єктивних причин. Тому дуже важливо в цілях збереження об'єкта та безпеки людей, в обов'язковому порядку встановити автоматичні системи пожежогасіння та димовидалення на Вашому об'єкті, будь то виробниче приміщення, чи приватний будинок.

Встановлення та монтаж

Для встановлення системи автоматичного пожежогасіння, слід звертатися до фахівців, до професіоналів своєї справи, які не тільки встановлять систему, але і допоможуть з вибором найбільш придатної системи, у відповідності з характеристиками об'єкта, та їх призначенням, а також допоможуть визначитися з кількістю установок та найбільш вдалим місцем монтажу. 

Автоматичні системи пожежогасіння

Фахівці здійснюють гарантійне обслуговування автоматичної системи пожежогасіння та димовидалення, а також технічне обслуговування згідно договору. Підтримання системи в постійному робочому стані – це гарант безпеки людей та збереження їх здоров'я, а також цілісності об'єкту.

Назад в: Різне 28-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи системи димовидалення
Принцип роботи системи димовидалення

Димовидалення являє собою складну систему, яка включає в себе наступні компоненти: клапани, ліхтарі, автоматика та пожежні датчики ....

Вентиляція у приватному будинку: переваги та недоліки
Вентиляція у приватному будинку: переваги та недоліки

Дуже важливо організувати вентиляцію в приватному будинку правильно та грамотно, так як від цього буде залежати комфортне перебування людей у...

Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння
Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Своєчасна ліквідація пожеж надзвичайно важлива, оскільки дозволяє зберегти в цілісності майно, а часто і життя людей, коли рахунок йде на...

Всі статті