+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?

Що таке система спринклерного водяного пожежогасіння?

При виборі системи пожежогасіння багато людей стикався з питанням, що таке система спринклерного водяного пожежогасіння та як вона працює?

Системи водяного пожежогасіння – це класичний спосіб гарантування безпеки, що включає в себе ряд пристроїв та заходів, починаючи від звичайних пристроїв подачі води, закінчуючи складними системами автоматичного пожежогасіння.

Сьогодні особливо поширена система спринклерного водяного пожежогасіння, яка функціонує за допомогою спринклерних зрошувачів. У них вихідний отвір закрито клапаном, який відкривається в разі підвищення температури повітря, в зоні, де встановлено зрошувач, який називається тепловим замком. Для установки системи спринклерного пожежогасіння, необхідно володіти специфічним запасом знань, оскільки ця система вимагає особливого підходу, та використання цих знань, необхідно для правильного монтування системи. Існують різні типи спринклерного пожежогасіння, які дозволяють використовувати систему максимально ефективно в різних приміщеннях, в залежності від параметрів та призначення, а також від характеристик об'єкту.

Проектування та монтаж

Для встановлення системи спринклерного водяного пожежогасіння, необхідно володіти специфічним запасом знань, оскільки ця система вимагає особливого підходу та знань, необхідних для правильного монтування.

Спринклерна система

Майстрами установки систем спринклерного пожежогасіння є фахівці нашої компанії, які здійснюють встановлення систем, що називається «під ключ», починаючи з проектування та монтування системи пожежогасіння, закінчуючи технічним обслуговуванням не тільки безкоштовним гарантійним, а й післягарантійне, згідно договору між замовником та компанією.

Переваги системи

За великим рахунком система спринклерного водяного пожежогасіння універсальна та дуже функціональна, до того ж зарекомендувала себе в процесі експлуатації, як ефективна та стабільно функціонуюча система, стабільно забезпечує як збереження приміщень, так і надійність гарантування безпеки людей. Особливо ефективна ця система при використанні її в підземних автостоянках та багатоярусних гаражах, а також у торговельних залах магазинів та офісах, квартирах, приватних будинках, гаражах, саунах.

Особливостями установки системи досконало володіють фахівці нашої компанії, які забезпечать правильну установку та надійну функціональність системи. Також ми здійснюємо постачання системи спринклерного водяного пожежогасіння, що включає комплектацію, а також проектування, установку та технічне забезпечення системи.

Назад в: Різне 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Яка буває вентиляція у приміщеннях?
Яка буває вентиляція у приміщеннях?

Під час будівництва промислових споруд, або житлового приміщення, слід продумати питання вентиляції будівлі, які мають бути вирішені в процесі...

Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння
Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Своєчасна ліквідація пожеж надзвичайно важлива, оскільки дозволяє зберегти в цілісності майно, а часто і життя людей, коли рахунок йде на...

Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?
Навіщо потрібна установка порошкового пожежогасіння?

Характеристики та призначення установки порошкового пожежогасіння, говорять самі за себе, оскільки є ефективним засобом у боротьбі з полум'ям...

Всі статті