+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування для житлових приміщень.

Ця система дозволяє одним натисканням кнопки на пульті, поставити квартиру на сигналізацію, виключити світло, та навіть опустити жалюзі в усьому будинку, крім того створити комфортну атмосферу під час перебування в приміщенні.

Сьогодні проектують системи вентиляції та кондиціонування, що забезпечують максимально високий рівень комфорту в будинку, відгукуючись на побажання замовників. Системи автоматизації вентиляції, до функції яких на стадії проектування, закладаються параметри забезпечення комфортних умов у житловому приміщенні.

Переваги системи

Автоматизація вентиляції та кондиціонування виконують контроль вологості та температури повітря, включення вентиляції, ручне або автоматичне, а також в залежності від кількості людей в приміщенні, автоматична зміна продуктивності. Наприклад, збільшення, якщо кількість людей збільшується, та зниження – якщо зменшується. Це особливо важливо, наприклад, в торговому центрі, або міській бібліотеці, а також в приватному будинку. Всі ці підстроювання системи під поточні умови, значно економлять електроенергію, у зв'язку з чим, вважаються економними, на ряду з іншими перевагами.

Автоматизація вентиляції та кондиціонування

Автоматизація вентиляції та кондиціонування, відрізняється особливою ефективністю в роботі та створює комфортні умови перебування людей в такому приміщенні. Ефективність роботи таких систем, залежить від якості проекту, грамотного запуску, та в деякій мірі від вибору устаткування.

Ситема вентиляції в приміщенні

При дотриманні всіх цих вимог, можна розраховувати на економну експлуатації, та ефективну роботу системи автоматизації вентиляції та кондиціонування, а також на те, що Ви на довгий час будете позбавлені від витрат на ремонт системи та вирішення інших проблем. Звернувшись до нашої компанії, Ви зможете отримати кваліфіковані послуги фахівців високого профілю. Які відповідно до нормативної бази, виконають автоматизацію вентиляції в короткі терміни, якісно та відносно недорого.

Проектні рішення компанії включають в себе схеми управління, схеми автоматизації, живлення, загальні види пультів та щитів, документи для монтажу, схеми зовнішніх з'єднань, креслення трас, а також замовні специфікації та кабельні журнали. З питаннями по установці автоматизації вентиляції, слід звертатися виключно до фахівців, які досконало володіють навичками проведення таких робіт.

Назад в: Різне 26-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах
Принцип роботи витяжної вентиляції у медустановах

Монтаж витяжної вентиляції у медичних установах здійснюють фахівці даної сфери діяльності, які досконало володіють знаннями та навичками...

Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?
Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Обладнання для кондиціювання повітря забезпечує стабільний повітрообмін в приміщенні, тому і є дуже важливим, оскільки від правильності...

Всі статті