+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Системи охоронної сигналізації: вибір обладнання

Системи охоронної сигналізації: вибір обладнання

Сучасні системи безпеки неможливо уявити без підсистеми охоронної сигналізації. Власники квартир, офісів, складів, охоронних об'єктів повинні задуматися про надійний захист свого майна.

Охоронна сигналізація – сукупність спільно діючих технічних засобів, для забезпечення охорони територій та приміщень об'єкта шляхом збору, обробки, передачі, архівування в заданому вигляді інформації про стан (постановка в охорону/охорона/зняття з охорони/тривога) спеціальних сповіщувачів та системи в цілому.

Вибор обладнання

Охоронна сигналізація є невід'ємною складовою будь-якої системи безпеки. Особливу увагу при виборі обладнання охоронної сигналізації слід приділити надійності, зручності інсталяції, експлуатації та налаштування.

Робота системи охоронної сигналізації в цілому націлена на попередження несанкціонованого доступу в приміщення. Професійний підбір обладнання, а також встановлення охоронної сигналізації дозволить вам набути впевненості в безпеці Вашої власності, квартири, будинку, або офісу.

За принципом своєї роботи охоронні сигналізації можна розділити на два види:

  • Автономна охоронна сигналізація. Робота охоронної сигналізації полягає в потужному сигналі оповіщення, яким охоронні системи безпеки реагують на несанкціонований доступ на територію об'єкта, реагування на сигнал виробляється своїм охоронним персоналом.
  • Пультова охоронна сигналізація – система безпеки, підключена до пульта централізованого спостереження (ПЦС). У разі несанкціонованого вторгнення на територію сигнал тривоги передається на контрольну панель, а потім на охоронний пульт з подальшим виїздом групи швидкого реагування.

Важливими елементами будь-якої охоронної сигналізації є датчики. Застосування датчиків дозволяє звести кількість хибних сигналів до мінімуму, а також удосконалити процес виявлення спроб незаконного проникнення на об'єкт, що охороняється. В даний час існує величезний асортимент датчиків різної конфігурації, призначення та різних виробників.

Датчики охоронної сигналізації

Організація охоронних систем неможлива без підсистеми відеоспостереження. У порівнянні зі звичайною охоронною сигналізацією, система відеоспостереження може надати співробітникам служби безпеки максимально повну інформацію про порушення проникнення на об'єкт, що охороняється.

Великим плюсом систем відеоспостереження є те, що зображення з усіх камер можуть відразу ж записуватися на цифрові носії. Ці дані згодом можуть використовуватися як докази незаконних дій, вчинених зловмисниками. Охоронна сигналізація є обов'язковою умовою для забезпечення безпеки Вашого об'єкту.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 26-04-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Вибір системи охоронно-пожежної сигналізації
Вибір системи охоронно-пожежної сигналізації

Існує велика кількість систем забезпечення безпеки, тобто захист від несанкціонованих проникнень. Але як правильно вибрати спосіб забезпечення...

Поради з ремонту охоронно-пожежної сигналізації
Поради з ремонту охоронно-пожежної сигналізації

Встановлені системи забезпечення безпеки, час від часу ламаються, приводячи периметр в загальнодоступну зону, чого допускати не можна. Слід час...

Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині
Принцип роботи та встановлення антікражних систем в магазині

Різке збільшення кількості магазинів самообслуговування та супермаркетів викликало збільшений попит на системи запобігання злодійства – так...

Всі статті