+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Автономне відеоспостереження: завдання та застосування

Автономне відеоспостереження: завдання та застосування

Система відеоспостереження – це дуже ефективний інструмент для забезпечення безпеки, на підприємстві та вдома. Традиційно склалося так, що система відеоконтролю застосовується для спостереження за ситуацією всередині приміщень, на території, прилеглій до охоронюваним об'єктам.

Завдання та застосування

Автономне відеоспостереження не можна розглядати лише як інструмент, який використовує служба безпеки. Відеоконтроль є чудовим засобом трудової дисципліни йі підтримки порядку на будь-якому об'єкті. Серед скупчення відвідувачів, покупців та клієнтів відеоспостереження часто може стати вирішальним доказом для вирішення конфліктів, суперечок та непорозумінь, а іноді навіть кримінальних ситуацій.

Автономне спостереження використовують в наступних випадках:

  • для отримання відеоінформації з об'єктів, що знаходяться далеко від спостерігача, наприклад у випадку спостереження за рухомим транспортом;
  • для спостереження за об'єктом розташованим на великій відстані від найближчих населених пунктів та повинна працювати повністю автономно.

Вирішити завдання автономного відеоспостереження можливо за допомогою спеціалізованих бездротових ip-камер, записуючих відеоінформацію на SD карту, або використовуючи систему спостереження з безперебійним живленням, підключивши до відеореєстратора Internet. 

 Автономна система відеоспостереження

Відеоспостереження за транспортом можна зробити за допомогою спеціального пристрою, так званого «фоторобот». Він являє собою портативний відеореєстратор невеликого розміру, який можна просто встановити в будь-якій частині автомобіля. Цей пристрій підтримує дві чорно-білі камери та мікрофон, а також фіксує зображення на SD карту.

Видеоспостереження у малому офісі

Для организации видеонаблюдения в малому офісі або квартирі автономна система буде ідеальним рішенням за невелику ціну. Ця система дозволить зробити відеозапис подій на встановлений диск або флеш-карту, без застосування комп'ютера, при настанні однієї з подій:

  • у зоні спостереження камери заброньований рух;
  • відбулася сработка зовнішнього датчика, наприклад, датчика відкриття або розбиття;
  • включення планувальника запису за розкладом.

Також можливий постійний цілодобовий запис подій. Завжди є можливість, при необхідності, перегляду запису з камери на пристрій зберігання, яким може бути мережевий накопичувач.

Система відеоспостереження для офісу

Відеокамери підключаються кабелем або за допомогою WI-FI до Internet-роутера, потім підключається мережевий накопичувач, та проводяться необхідні налаштування відеокамер, Internet-роутера та мережевого накопичувача. Після закінчення налаштувань, необхідно встановити камери в місця для спостереження.

Таким чином, автономне відеоспостереження дозволяє реалізувати спостереження на об'єктах, що вимагають мобільності, або непомітності від фіксуючих відеопристроїв досить просто та швидко.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 06-07-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також

Як розрахувати вартість установки системи відеоспостереження?
Як розрахувати вартість установки системи відеоспостереження?

Встановлення систем відеоспостереження дуже важливий аспект у справі забезпечення безпеки та збереження об'єкта, в силу своєї дієвості та...

Як встановити відеоспостереження в квартиру?
Як встановити відеоспостереження в квартиру?

Якщо у Вас є власна квартира, в якій зберігаються цінні речі, то це може стати приманкою для злодіїв, які не будуть довго чекати. Виходячи з...

Всі статті