Каталог
+380Показати номер

Автономні системи електроживлення та їх вибір

Автономні системи електроживлення та їх вибір

При проектуванні системи електроживлення об'єкта в цілому, необхідно подбати про пристрій автономної системи електроживлення. Що ж це таке і для чого вона потрібна? Безперебійна подача електричної енергії впливає на роботу систем кондиціонування, опалення, побутової техніки, водопостачання та іншого. Ця система здатна забезпечити постійну подачу електроенергії у разі її відключення на досить тривалий час, що важливо в умовах України.

Принцип роботи автономної системи подання електричного живлення укладено в тому, що вона самостійно підключає автономне електропостачання та автоматично відключає при поновленні електроживлення від магістралі.

На сьогоднішній день величезну популярність та розповсюдження набули автономні системи електроживлення, в основі яких служать дизельні, бензинові або газові генераторні електростанції. Завдяки своїм широким можливостям використання та зручності застосування, ці пристрої затребувані майже в усіх сферах сучасної діяльності та активно використовуються в комерційних, державних, фінансових та інших організаціях, а також приватними споживачами в домашніх умовах.

Переваги та недоліки

При виборі генераторної установки потрібно користуватися, насамперед, критерієм сумарного навантаження електроприладів на агрегат, а так само міркуванням економічності та простоти використання. Наприклад, дизельні генератори більш потужні, ніж газові або бензинові, але створюють більше шуму та більш громіздкі. Бензинові менш потужні, але їх перевага в більш тихій роботі і менших габаритах. Часто такого малопотужного устаткування цілком вистачає, щоб вирішити проблему з перебоями в електропостачанні, що істотно спрощує вибір.

Дизельний генератор

У деяких ситуаціях, при короткочасних відключеннях електрики з певною регулярністю більш доцільно застосовувати аварійне електричне живлення, що базується на використанні джерел безперебійного живлення (ДБЖ).

Така система володіє наступними перевагами:

  • висока надійність;
  • швидкість автоматичного підключення при відключенні зовнішньої електромережі;
  • немає необхідності в періодичному техобслуговуванні, закупівлі палива та витратних матеріалів;
  • безшумність при роботі;
  • простота підключення та установних робіт.

Є, звичайно, і мінуси – неможливість тривалої безперервної роботи, а так само періодичний вихід з ладу акумуляторних батарей, з огляду на те, що ДБЖ постійно знаходиться під напругою.

Щоб правильно обрати автономні системи електроживлення та підібрати обладнання потрібно володіти необхідним обсягом інформації та елементарними знаннями та поняттями в області електротехніки. Тому проектування автономної системи електроживлення та підбір потрібного обладнання, все-таки ми рекомендуємо довірити спеціалісту, який міг би дати грамотну пораду з підбору відповідного обладнання та зробити кваліфікований монтаж, а також надати своєчасну технічну допомогу.

Назад в: Електроживлення, Електрика 21-11-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті