+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Автономні системи електроживлення та їх вибір

Автономні системи електроживлення та їх вибір

При проектуванні системи електроживлення об'єкта в цілому, необхідно подбати про пристрій автономної системи електроживлення. Що ж це таке і для чого вона потрібна? Безперебійна подача електричної енергії впливає на роботу систем кондиціонування, опалення, побутової техніки, водопостачання та іншого. Ця система здатна забезпечити постійну подачу електроенергії у разі її відключення на досить тривалий час, що важливо в умовах України.

Принцип роботи автономної системи подання електричного живлення укладено в тому, що вона самостійно підключає автономне електропостачання та автоматично відключає при поновленні електроживлення від магістралі.

На сьогоднішній день величезну популярність та розповсюдження набули автономні системи електроживлення, в основі яких служать дизельні, бензинові або газові генераторні електростанції. Завдяки своїм широким можливостям використання та зручності застосування, ці пристрої затребувані майже в усіх сферах сучасної діяльності та активно використовуються в комерційних, державних, фінансових та інших організаціях, а також приватними споживачами в домашніх умовах.

Переваги та недоліки

При виборі генераторної установки потрібно користуватися, насамперед, критерієм сумарного навантаження електроприладів на агрегат, а так само міркуванням економічності та простоти використання. Наприклад, дизельні генератори більш потужні, ніж газові або бензинові, але створюють більше шуму та більш громіздкі. Бензинові менш потужні, але їх перевага в більш тихій роботі і менших габаритах. Часто такого малопотужного устаткування цілком вистачає, щоб вирішити проблему з перебоями в електропостачанні, що істотно спрощує вибір.

Дизельний генератор

У деяких ситуаціях, при короткочасних відключеннях електрики з певною регулярністю більш доцільно застосовувати аварійне електричне живлення, що базується на використанні джерел безперебійного живлення (ДБЖ).

Така система володіє наступними перевагами:

  • висока надійність;
  • швидкість автоматичного підключення при відключенні зовнішньої електромережі;
  • немає необхідності в періодичному техобслуговуванні, закупівлі палива та витратних матеріалів;
  • безшумність при роботі;
  • простота підключення та установних робіт.

Є, звичайно, і мінуси – неможливість тривалої безперервної роботи, а так само періодичний вихід з ладу акумуляторних батарей, з огляду на те, що ДБЖ постійно знаходиться під напругою.

Щоб правильно обрати автономні системи електроживлення та підібрати обладнання потрібно володіти необхідним обсягом інформації та елементарними знаннями та поняттями в області електротехніки. Тому проектування автономної системи електроживлення та підбір потрібного обладнання, все-таки ми рекомендуємо довірити спеціалісту, який міг би дати грамотну пораду з підбору відповідного обладнання та зробити кваліфікований монтаж, а також надати своєчасну технічну допомогу.

Назад в: Електроживлення, Електрика 21-11-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Правильна прокладка електропроводки в приватному будинку
Правильна прокладка електропроводки в приватному будинку

Дана стаття присвячена такому питанню: як здійснюється правильна прокладка електропроводки в приватному будинку? Що включає в себе ряд заходів,...

Як зробити зовнішній монтаж кабелю?
Як зробити зовнішній монтаж кабелю?

Кожен з нас розуміє, що для нормальної роботи будь-якої електричної лінії потрібно, щоб всі її елементи були правильно з'єднані. Практика...

Системи резервного електроживлення: склад та можливості
Системи резервного електроживлення: склад та можливості

Технології сучасного будівництва передбачають широке застосування автоматичних систем в інженерному оснащенні комерційних будівель та житлових...

Всі статті