+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Локальні комп'ютерні мережі в адміністративних установах

Локальні комп'ютерні мережі в адміністративних установах

Багато адміністративних установ – лікарні, школи, офіси і т. д. базуються сьогодні в досить старих будівлях, де локальні кабельні мережі не були закладені ні на етапі проектування, ні на етапі будівництва. В деяких випадках інсталяція кабельної траси, або неможлива, або пов'язана з низкою труднощів, пов'язаними з узгодженням з інженерними будівельними організаціями, або з самими роботами.

Однак, нагальність проблеми створення локальної комп'ютерної мережі всередині адміністративного будинку, з кожним роком стає все більш явною. Бездротовий зв'язок приходить на допомогу в тому випадку, якщо немає можливості вибудувати інженерні комунікації (комп'ютерна мережа, телефонія, система охоронної, охоронно-пожежної сигналізації) на основі кабелю.

Завдання безпровідних мереж

Основне завдання безпровідних мереж, які розгортаються всередині адміністративної будівлі, полягає в оптимізації роботи всіх локальних систем. Безпровідні технології допомагають пов'язати комп'ютери в локальну мережу, забезпечити мобільність працівникам адміністративної установи за рахунок безпровідного Інтернету, налагодити систему охоронної, охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу. І для всього цього не знадобиться прокладати дорогі кабелі. Безпровідні мережі допомагають значно заощадити на інсталяції і наступному технічному обслуговуванні кабелів.

Точка доступу

При відсутності кабелю існує два основних варіанти побудови локальної мережі всередині адміністративного установи: Wi-Fi і PLC. У разі розгортання Wi-Fi пропускна здатність мережі буде в рази менше, ніж у випадку провідної організації. З устаткування знадобляться точки доступу (їх кількість залежить від габаритів приміщення), підсилювачі, маршрутизатори.

Мережі PLC

Технологія створення мережі PLC дозволяє забезпечити високу швидкість навігації в Інтернеті, для її організації може бути використана вже наявна в будівлі електропроводка, мідний дріт, який з'єднує радіоточки, телевізійний кабель і т. д. Для розгортання в адміністративних установах мережі PLC з використанням електропроводки краще використовувати в роботі обладнання операторського класу. Воно забезпечує безпеку при передачі даних, а також можливість організації ізольованих мереж, якщо це знадобиться для різних організацій, що працюють в одній будівлі.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Проектування структурованих кабельних систем
Проектування структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система (СКС) – основа інформаційної системи кожної компанії. Вона дозволяє з'єднувати велику кількість інформаційних...

Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій
Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій

На даний момент існує кілька технологій інформаційних мереж. Залежно від того, яку територію вони охоплюють, вони поділяються на різні види...

Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу
Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу

Комп'ютери та комп'ютерні технології міцно увійшли в наше життя. І тепер, практично всі сучасні фірми та організації використовують...

Всі статті