+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Створення бездротової домашньої мережі на дачі

Створення бездротової домашньої мережі на дачі

Кабельні мережі – це міські зручності. Одним з мінусів є те, що їх не скрізь можна прокласти. Зокрема, за місто тягнути кабельну мережу дорого та не доцільно. Адже дача, або котедж в передмісті для сучасної людини – це не просто літній будиночок, а повноцінне житло, де можна жити хоч цілий рік. Такі зручності, як якісний Інтернет, телефонія та телебачення повинні бути присутніми та бути недорогими.

Створення бездротової домашньої мережі на дачі – прекрасна альтернатива кабелю. Вона проста в монтажі, дешева, забезпечує не таку гарну, як в кабельному варіанті, але все одно гідну швидкість навігації в мережі.

Перевага бездротового зв'язку

Створення бездротової мережі в заміському будинку, котеджі, або на дачі дозволить вільно пересуватися з ноутбуком, або іншим радіопристроєм в межах будинку, або навіть ділянки (дивлячись як налаштувати антену), підключити до локальної мережі стільки комп'ютерів та радіотехніки, скільки буде необхідно.

Для забезпечення телефонією та телебаченням досить підключити у оператора послуги по IP протоколу. Даний протокол забезпечує телефонним зв'язком та телебаченням через канал Інтернет, який в свою чергу передається по території безпровідною мережею.

Точка доступу

Для організації безпровідної мережі потрібна установка точки доступу – це додатковий пристрій, за допомогою якого буде можливий вихід в Інтернет. Якщо мова йде про оснащення безпровідними мережами невеликого дерев'яного дачного будинку, то буде достатньо однієї точки доступу, щоб покрити всю площу будівлі. Для двох- та більше поверхового заміського котеджу, з бетонними перекриттями, кількість точок доступу може бути збільшено. Все буде залежати від особливостей архітектури будинку. Можливо, що для побудови розподільної безпровідної мережі точками доступу потрібно буде оснастити кожен поверх заміського котеджу.

Організація домашньої мережі

Щоб зв'язати кілька домашніх комп'ютерів в локальну мережу та підключити мережевий принтер, знадобиться світч. Це пристрій з декількома роз'ємами, до якого необхідно буде підключити кожну одиницю техніки, яку планується об'єднати в єдину мережу.

В результаті в заміському котеджі, або на дачі може вийти мережа з декількох пов'язаних між собою комп'ютерів, телефонів та телевізорів. В її рамках можна буде передавати інформацію з одного пристрою на інший та зберігати файли на будь-якому з жорстких дисків, включених в мережу пристроїв. З кожної одиниці техніки буде можливий доступ у всесвітню павутину на хорошій швидкості та по захищеному каналу.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Домашня бездротова мережа для котеджів
Домашня бездротова мережа для котеджів

На заміських ділянках теж потрібен вихід в Інтернет – можливість отримати необхідну та цікаву інформацію завжди буде актуальною. І бездротові...

Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?
Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Сьогодні Інтернет потрібен не тільки суспільно-розважальним закладам, житловим будинкам та комерційним офісам, торговим центрам, парковкам та...

Будівництво ВОЛЗ та його особливості
Будівництво ВОЛЗ та його особливості

Волокно-оптичні лінії є особливим видом зв'язку, який використовують для передачі інформації та різних даних за допомогою оптичних волокон....

Всі статті