+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?

Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?

В межах міста кабельні мережі – найбільш зручний варіант підключення домашніх комп'ютерів до мережі Інтернет. Швидкість навігації у всесвітній павутині, завдяки проводам, досить висока, дані, передані по мережі, добре захищені.

Кабельні мережі – це міська зручність. За містом часто просто немає можливості прокласти проводи. І, щоб виходити в Інтернет, перебуваючи на дачі, або в будинку за містом, краще організувати безпровідну мережу.

Безпровідні мережі вибирають сьогодні не тільки жителі приватних будинків, куди немає можливості протягнути кабель, але і господарі звичайних міських квартир. Wi-Fi в будинку виконує відразу декілька функцій. По-перше, звичайно, безпровідна мережа забезпечує мобільність оператору ПК. З ноутбуком, або нетбуком, без зайвих проводів, можна вільно пересуватися, із зручністю розташуватися для роботи на дивані, в кріслі ... та хоч на підвіконні.

По-друге, за допомогою бездротового зв'язку можливо організувати локальну мережу між двома, або кількома ПК, розташованими, наприклад, в одному будинку. Користі від локальної мережі дуже багато. Як правило, обмін інформацією між машинами відбувається через знімні носії – флешки, диски і т.д. Організована Wi-Fi-мережу між комп'ютерами дозволить операторам різних машин скачувати інформацію з жорстких дисків безпосередньо та зберігати файли в пам'яті будь-якого з комп'ютерів. Як правильно вибрати обладнання для бездротових мереж?

Обладнання для бездротових мереж

Для організації безпровідної мережі потрібно додаткове обладнання. Налаштування Wi-Fi для будинку відбувається за допомогою точки доступу. Для розгортання безпровідної мережі в невеликому одно-, або двоповерховому будинку досить буває всього однієї точки доступу. Якщо мова йде про роботи в багатоповерховому приватному будинку, з цегляними, або бетонними перекриттями, то є можливість побудувати розподільчу безпровідну мережу з декількома точками доступу. Тільки таким чином покриття Wi-Fi буде рівномірно розподілено по всіх приміщеннях.

Домашній Wi-Fi

Wi-Fi роутер (маршрутизатор) знадобиться, якщо роботи з організації безпровідної мережі будуть проводитися на досить старих комп'ютерах, де немає вбудованого безпровідного модуля. Саме завдяки маршрутизатору буде можливий вихід в Інтернет.

Що стосується об'єднання комп'ютерів у мережу, то ця процедура відбувається за допомогою створення між машинами мережевого моста. Якщо локальна мережа створюється з більш, ніж двох домашніх комп'ютерів, то знадобиться світч, або мережевий концентратор.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як створити бездротову локальну мережу для офісів?
Як створити бездротову локальну мережу для офісів?

Основне завдання створення мережі, яка б пов'язувала кілька філій однієї компанії – це високошвидкісний локальний доступ всіх працівників...

Як створити бездротову мережу в готелі?
Як створити бездротову мережу в готелі?

Сьогодні Інтернет буквально повинен бути в кожному номері поважаючих себе готелів – це норма сучасного комфорту. Відпочиваючи, людина може...

Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?
Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?

На сучасній автостоянці повинні бути розвинуті інженерні комунікації – з цим погодиться будь-який спеціаліст. Звичайно, їх основою є кабельна...

Всі статті