+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити монтаж точки доступу в кафе?

Як зробити монтаж точки доступу в кафе?

Безпровідна мережа в барах, ресторанах та кафе сьогодні не така вже й рідкість. Кожен власник точки громадського харчування знає, що краще один раз витратитися на встановлення безпровідної мережі Wi-Fi в своєму закладі, щоб потім уже не було відбою від клієнтів.

Вихід в Інтернет для відвідувачів може бути платним, або безкоштовним.

У першому випадку кафе чи бар отримує реальні дивіденди від того, що організовує мережу Wi-Fi для своїх відвідувачів, а по-другому, прибутку від безпровідного Інтернету може і не бути, але така послуга добре позначиться на іміджі точки громадського харчування.

Монтаж точки доступу

Як зробити монтаж точки доступу в кафе? В залежності від розміру площі кафе, бару чи ресторану в приміщенні встановлюється одна, або кілька точок доступу. Покриття Wi-Fi може бути різним: обмежуватися стінами закладу громадського харчування, або включати відкритий майданчик біля кафе. Всі гості, що прийшли зі своїми мобільними комп'ютерами, зможуть вільно виходити в мережу, перебуваючи на території вашого кафе чи бару, причому є можливість зробити настройки таким чином, що в якості домашньої сторінки на їх моніторах буде відкриватися сайт вашого закладу.

Але безкоштовний Інтернет для відвідувачів – це далеко не все, що можуть зробити безпровідні мережі для популяризації кафе. З недавніх пір в Україні з'явилася можливість робити замовлення в кафе, не спілкуючись безпосередньо з офіціантами, а з допомогою безпровідних мереж. Відвідувачі можуть подивитися меню, замовити блюдо та оплатити його за допомогою свого смартфона, КПК, або ноутбука, що має доступ до Wi-Fi, або скориставшись дисплеєм, вмонтованим у стіну. Офіціанти лише виконують замовлення, приносячи вибрані страви та напої до столиків клієнтів. Таким чином, істотно зменшується час обслуговування кожного відвідувача кафе, оптимізується робота персоналу точки громадського харчування. Щоб у закладі можна було користуватися подібною послугою, необхідно встановлення бездротового маршрутизатора. Це представляє ще і додатковий бонус для клієнтів, адже вони отримують можливість використовувати подібну мережу в будь-якому закладі, який оберуть.

Wi-Fi у кафе

Щоб відкрити у своєму кафе, або барі Wi-Fi точку, власникові закладу необхідно взяти до уваги такі параметри, як необхідну відстань дії безпровідної мережі, можлива кількість одночасних підключень, а також перспективи подальшого зростання. Далі необхідно вибрати один із стандартів для WiFi: 802.11b, 802.11g, 802.11n і т. д. Після цього планується розміщення компонентів мережі та закупити обладнання.

З устаткування необхідний хот-спот (точка доступу). З нею через радіосигнал зв'язується налаштований для роботи по протоколу безпровідної передачі даних комп'ютер. Радіус дії одиночної точки доступу в міських умовах зазвичай не перевищує 100-150 м, а цього цілком достатньо для середнього бару чи кафе. У список мінімального обладнання для установки хот-спота, крім самої точки доступу, входять хот-спот-шлюз та принтер.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу
Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Для введення кабелю в тех. приміщення допустимо як використання існуючих технологічних отворів, в тому числі слухових вікон, так і буріння...

ІТ інфраструктура та управління роботою складу
ІТ інфраструктура та управління роботою складу

Жоден склад сьогодні не обходиться без мережі, кабельної або бездротової. ІТ інфраструктура та управління роботою складу оптимізує та...

Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування
Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування

Локальні комп'ютерні мережі – це системи, які пов'язують групу персональних комп'ютерів для можливості спільного використання інформаційних...

Всі статті