+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?

Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?

Останнім часом підключення до Інтернету закладів громадського харчування та відпочинку стала нормою, і це є правильно. Вихід у всесвітню мережу дає можливість ознайомитися з останніми новинами під час обіду, подивитися улюблене шоу за чашкою кави після роботи, показати щось веселе та прикольне друзям, які зібралися ввечері у барі. У такій ситуації дуже зручні безпровідні мережі: не потрібно проводити прихований монтаж проводки, відвідувачі не будуть «прив'язані» до місця підключення – вони зможуть пересуватися по закладу та залишатися на зв'язку. Та й саме покриття можна організувати швидко – достатньо тільки домовитися з постачальником устаткування та встановити точки доступу. Розглянемо докладніше приклад, як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?

Мобільність Інтернету

Мобільність такого Інтернету відмінно підходить закладам громадського харчування та відпочинку, тому професіоналам важливо знати, як проводити монтаж безпровідних мереж в кафе, барах та ресторанах. Значить, ми зараз розглянемо це питання, зупиняючись на ключових моментах подібних проектів.

Як правило, для підключення до Інтернету в невеликих кафе цілком вистачає однієї точки доступу, тоді як в ресторанах або великих барах цього може бути недостатньо. Ми рекомендуємо ставити кілька Hot Spots: в такому випадку інсталяція безпровідних мереж дозволить організувати покриття по всій території закладу. Плюс, Інтернет-канал буде ширшим, та навантаження на нього можна буде розподіляти між точками доступу.

Бездротова мережа у кафе

Природно, розташовувати все Hot Spot необхідно таємно, так, щоб їх не змогли помітити відвідувачі – в іншому випадку естетичне враження від інтер'єру може бути зіпсований. Але одночасно з цим монтаж бездротових мереж необхідно здійснювати таким чином, щоб відповідний персонал закладу міг у будь-який момент обслужити точку доступу, причому так, щоб цього не бачили клієнти.

Підключення бездротової мережі

Практика показує, що в кафе, барах, ресторанах раціонально встановлювати системи автоматизації, які дозволяють стежити за замовленнями. Також сучасному закладу громадського харчування та відпочинку не обійтися без POS-терміналів. Все це необхідно підключити до LAN, прокладається на базі бездротової мережі. Тоді важлива частина робочих процесів буде оптимізована, та помилки, спричинені людським чинником, будуть практично виключені.

Підводячи підсумки, можна сказати, що підключення Інтернету в кафе, барі, ресторані – це крок, що дозволяє зробити заклад по-сучасному комфортабельніше, тому до даного процесу необхідно підходити з усією відповідальністю.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Проектування структурованих кабельних систем
Проектування структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система (СКС) – основа інформаційної системи кожної компанії. Вона дозволяє з'єднувати велику кількість інформаційних...

Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?
Як підключити бездротову мережу в квартирі, або будинку?

Сучасній людині потрібно, щоб вихід в Інтернет у нього не просто був, а був в самому зручному форматі. Саме тому такою популярністю стали...

Вибір активного мережевого обладнання
Вибір активного мережевого обладнання

Роботу будь-якого сучасного підприємства, неважливо, що це – офіс будівельної компанії, інтернет-магазин, або завод, неможливо уявити без...

Всі статті