+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Побудова домашньої мережі в квартирі багатоквартирного будинку

Побудова домашньої мережі в квартирі багатоквартирного будинку

Існує думка, що безпровідна мережа для багатоквартирного будинку – це утопія.

Якщо одна людина налаштовуе Wi-Fi для роботи на своєму ноутбуці та, відповідно, сплачує повну вартість за підключення до Інтернет, то сусіди теж можуть підключатися та безкоштовно користуватися його точкою доступу.

Крім того, побудова домашньої мережі в квартирі багатоквартирного будинку не складно та зручно, але існує небезпека по які зашифрованому каналу зв'язку проникати в чужі комп'ютери з метою видобутку звідти різної інформації.

Побудова домашньої мережі

Проте, все не так сумно, та від усіх напастей можна легко захиститися: відрегулювати антену так, щоб Wi-Fi працював тільки в межах квартири, та зашифрувати свій канал зв'язку належним чином. Плюсів у домашнього безпровідного з'єднання набагато більше, ніж мінусів. Це можливість зв'язати в мережу кілька домашніх комп'ютерів, щоб передача інформації з одного на інший відбувалася не за допомогою знімних носіїв (флешок, дисків і т.д.), а безпосередньо через безпровідну мережу. Побудова домашньої мережі Wi-Fi в квартирі – це мобільність та свобода вибору зручного місця роботи.

З'єднання в локальну мережу декількох домашніх комп'ютерів (числом більше двох) відбувається за допомогою бездротового пристрою – точка доступу. Якщо в квартирі вже є мережа з двох комп'ютерів, то можна створити з'єднання прямим з'єднанням з можливістю загального доступу в Інтернет. Якщо в наявності кілька машин, не пов'язаних в мережу, або потрібно об'єднати мережу, то буде потрібно бездротової роутер (маршрутизатор). Роутер дозволяє здійснювати зв'язок між декількома комп'ютерами, а також виконує з'єднання комп'ютерів з принтером та з Інтернетом.

Роутер

І все це за допомогою бездротових сигналів або кабелів Ethernet. Більшість маршрутизаторів має радіус дії близько 30,5 метрів. При необхідності можна відрегулювати роутер за площею кімнати або всієї квартири. Варто пам'ятати, що стіни та товсті двері можуть блокувати сигнал. Якщо мова йде про великогабаритної квартирі, то сьогодні є можливість придбати розширювачі або повторювачі радіусу дії. Вони дозволяють збільшити радіус дії бездротового роутера.

Безпека – найважливіша частина будь-якої безпровідної мережі, домашньої, або тієї, яка розгорнута в громадському місці. Якщо канал зв'язку маршрутизатору не зашифрувати, він буде представляти собою відкриту точку доступу. Будь-який сусід з ноутбуком, в який вмонтовано плата Wi-Fi зможе скористатися сигналом з цього роутера.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Будівництво ВОЛЗ та його особливості
Будівництво ВОЛЗ та його особливості

Волокно-оптичні лінії є особливим видом зв'язку, який використовують для передачі інформації та різних даних за допомогою оптичних волокон....

Організація інженерних систем в кафе та ресторані
Організація інженерних систем в кафе та ресторані

Сучасний рівень комфорту ресторану, бару, кафе багато в чому залежить від того, наскільки розвинені його комунікаційні лінії. Погодьтеся,...

Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині
Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині

Будь-якому серйозному магазину з великим товарообігом треба автоматизувати процеси отримання та продажу продукції. Крім цього, його...

Всі статті