+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система «розумний дім» в медичних установах

Система «розумний дім» в медичних установах

Для створення системи «розумний дім» для медустанов (лікарень, поліклінік) необхідно врахувати специфіку цих приміщень. Основний елемент системи «розумного будинку» – це інформаційний кабель, він забезпечує зв'язок датчиків та пристроїв управління між собою. Основою для ефективної роботи подібної системи служить грамотне проектування та якісний монтаж.

Можливості системи «розумний дім»

Для кожної лікарні важливо регулювати яскравість освітлення та кількість світла, виходячи з погодних умов, або часу доби. Управління світлом можливо за допомогою таких пристроїв як:

  • настінний вимикач;
  • сенсорна панель;
  • персональний комп'ютер;
  • пульт дистанційного керування.

Режим «Оповіщення» дозволить оголосити будь-яку важливу інформацію на кілька поверхів. Є також централізоване відключення розеток (крім необхідних) та керування світлом у режимі сценаріїв включення та вимикання.

Важливою функцією для медустанов є зміна клімату в усіх приміщеннях. Система «розумний дім» в медичних установах допоможе при управлінні вентиляцією, кондиціонуванням, опаленням. Його можна вести з комп'ютера, центральної сенсорної панелі, віддалено по телефону, або через Інтернет. Також, для зручності, можна вибрати один з кліматичних режимів (зима, весна, літо, осінь) у приміщеннях лікарні чи поліклініки.

Освітлення лікарні

За допомогою спеціальних датчиків здійснюється постійний пожежний контроль, а також стеження за станом інженерного обладнання та витоку води, або газу. Завдяки бездротовій мережі, в лікарняних палатах та холах можна не робити прокладку проводів. Бездротовий зв'язок забезпечить можливість доступу до Інтернету з будь-якого приміщення, як для співробітників, так і пацієнтів лікарні.

Всі елементи такої системи відмінно поєднуються з інтер'єром медустанов, зроблять простір живим, змінним залежно від потреб пацієнтів та вимог лікарів.

Назад в: Диспетчеризація, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати
Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати

Диспетчеризацією називається автоматизоване збирання, обробка та надання даних, потрібних користувачем. Диспетчеризація виробництва давно вже...

Як зробити систему «розумний будинок» своїми руками?
Як зробити систему «розумний будинок» своїми руками?

Система інтелектуального управління інженерними комунікаціями, приладами та пристроями, або «розумний дім», покликана не тільки підвищити...

Сучасна автоматизація та диспетчеризація будівель
Сучасна автоматизація та диспетчеризація будівель

Технології сучасного будівництва включає до свого складу величезну кількість інженерних комунікаційних систем. Для управління всіма цими...

Всі статті