Каталог
+380Показати номер

ІТ інфраструктура та управління роботою складу

ІТ інфраструктура та управління роботою складу

Жоден склад сьогодні не обходиться без мережі, кабельної або бездротової. ІТ інфраструктура та управління роботою складу оптимізує та автоматизує процеси роботи, суттєво економить час працівників та фінанси власників об'єкту. Зокрема, сьогодні нерідко застосовується система безпровідної складської інфраструктури.

З її допомогою відбувається автоматизоване введення інформації за допомогою мобільних терміналів для читання штрих-кодів або RFID-міток. Відбувається це так: під час розвантаження товару, працівники складу за допомогою бездротових збирачів даних сканують штрих-коди на контейнерах або коробках. Унікальний номер зі штрих-коду тут же автоматично надсилається в базу системи управління складом. Таким чином фіксується отримання товару на зберігання. Через дисплей збирача даних система управління складом інформує працівника, куди потрібно покласти отриману коробку або якому клієнту її потрібно відразу відправити.

Особливості інфраструктури

ІТ інфраструктура складу включає дві основні складові: безпровідну мережу та інструментальну частину.

Безпровідну мережу, інтегровану в мережеву інфраструктуру складу. Це мережа точок доступу – радіо пристроїв, оснащених внутрішньою чи зовнішньою антеною. Вони розміщуються безпосередньо в будівлі складу та служать для прийому та передачі радіосигналів з мобільних терміналів. Точки доступу підключені за допомогою мідного кабелю (кожній з них підводяться дроти структурованої кабельної мережі будівлі).

У локальній мережі застосовуються комутатори. З їх допомогою по одному кабелю можна передавати дані та подавати електроживлення. Таким чином відбувається передача даних з мобільних терміналів за допомогою IP-протоколу в інформаційну систему складу, а також доступ користувача терміналу в систему (за умови, що на складі вже існує локальна обчислювальна мережа).

Комутатор

У такому випадку, якщо приміщення складу досить велике, то прокладка мідного кабелю до точок доступу може бути визнана фахівцями нераціональною. В цьому випадку підключення точок доступу може бути зроблено з використанням технології MESH.

Друга складова бездротової інфраструктури складу – це інструментальна частина, яка теж відповідає за управління роботою складу. Сюди включають власне мобільні термінали, інші спеціальні термінали, наприклад такі, які встановлюють на складські навантажувачі, спеціальний софт, а також принтери міток зі штрих-кодами.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Як формується вартість системи пожежогасіння?
Як формується вартість системи пожежогасіння?

Вартість системи пожежогасіння визначається рядом аспектів, що включають в себе специфічні особливості кожної окремої системи....

Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень
Автоматизація вентиляції та кондиціювання приміщень

Для забезпечення комфорту житлового приміщення, сьогодні, великою популярністю користується втоматизація вентиляції та кондиціонування...

Всі статті