+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі знаходиться велика кількість площ різного призначення – магазинів, кафе, зон відпочинку і т. д.

І кожна з цих площ вимагає окремого рішення по проектуванню та організації безпровідної мережі.

Як правило, ще на етапі будівництва об'єкта в нього закладаються кабельні мережі.

Безпровідні системи розгортаються, зазвичай, у вигляді доповнення до вже наявних кабельних мереж.

Переваги бездротових мереж

У чому переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ? Можливість відвідувачів виходити у мережу Інтернет через Wi-Fi в стінах будівлі є частиною іміджу для торгово-розважального центру. Це важлива, але не єдина функція безпровідної мережі на території ТРЦ. 

Будь-який торговий центр – це складний «організм». Для того, щоб повністю охопити всі системи забезпечення життєдіяльності та охорони ТРЦ в рамках однієї мережі, в торгових центрах створюється зональна система «Розумний будинок». Завдяки цій технології стає можливим сумарне управління всіма системами ТРЦ (світло, клімат, аудіо, відео і т. д.).

Wi-Fi у ТРЦ

Маніпуляції з усіма системами можливо виробляти з центральної сенсорної панелі, а також через віддалене управління (через Інтернет, телефон, СМС). В рамках системи «Розумний будинок» окрема увага приділяється охороні. Моніторинг стану датчиків, інформація з камер відеоспостереження в залі та на вході, управління режимами охорони – все це можна робити опосередковано, через Інтернет.

Ядром керуючої системи «Розумного будинку» в ТРЦ є інформаційний кабель, який пов'язує воєдино керуючі та керовані пристрої. Система «Розумний будинок» встановлюється на безпровідній основі. Завдяки розгортанню зв'язку Wi-Fi та встановленню декількох точок доступу по всьому торгово-розважального центру, стає можливий доступ до Інтернету з будь-якої точки приміщення, що являє собою велику перевагу. У мережу можуть виходити як відвідувачі торгового центру, так і його співробітники.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові мережі зв'язку: Wi-Fi та мережеве обладнання
Бездротові мережі зв'язку: Wi-Fi та мережеве обладнання

Вихід в інтернет за допомогою кабельної проводки поступово відходить в минуле – все більше число людей віддає перевагу мобільності...

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи
Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні системи передачі даних представлені великою кількістю систем, які успішно функціонують у сучасному суспільстві. Найпоширенішими...

Як створити бездротову локальну мережу?
Як створити бездротову локальну мережу?

Проводове з'єднання забезпечує передачу даних за різними кабельних трасах за допомогою дротів. Бездротова локальна мережа дозволяє...

Всі статті