+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів

Підключення до бездротової мережі навчальних закладів, на перший погляд, абсолютно ні до чого, оскільки там вже є якісні кабельні мережі.

Однак, якщо придивитися трохи краще, то можна зрозуміти, що можливості безпровідних мереж Wi-Fi можуть принести істотну користь як учням, так і викладачам.

Розгорнуті безпровідні мережі дозволяють освітнім установам будь-якого рівня впроваджувати величезний спектр додатків без прокладки додаткових кабелів. А це економія і часу, і фінансів.

Нові можливості

Підключення до бездротової мережі відкривае перед студентами та викладачами такі можливості, як дистанційне навчання, високошвидкісний доступ до Інтернету, голосовий зв'язок, допомагають оптимізувати простір навчальної будівлі за рахунок скасування спеціальних комп'ютерних класів (адже за допомогою Wi-Fi можна виходити в Інтернет), та багато іншого. Безпровідні мережі дозволяють підвищити якість навчання у ВНЗ та школах, а також позитивним чином впливають на ефективність наукових досліджень.

Як правило, вищі навчальні заклади не обмежуються лише одним корпусом. При розгортанні безпровідної мережі в ВНЗі ставиться завдання зв'язати між собою кілька будівель на території студентського містечка. З цією метою будується безпровідна локальна мережа, яка має вихід в Інтернет, а також об'єднує кілька університетських корпусів.

Комутатори

У багатьох навчальних закладах кабельні мережі закладаються ще на етапі будівництва, або капітального ремонту приміщень. У будівлі школи, або університету вже може бути розвинена розподілена кампусна мережа. Щоб відкрити точки доступу Wi-Fi для підключення бездротової мережі, існуюча мережа розширюється за допомогою комутаторів. Так закладається основа для майбутнього розширення можливостей безпровідної мережі: під передачу голосу, відео та інших даних.

Відмінною особливістю безпровідних мереж, які розгортаються в навчальних закладах будь-якого рівня, є підтримка ними сучасних мультимедійних додатків, якими нерідко користуються студенти, а також викладачі в процесі навчання.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке оптоволокно? Перевага оптоволоконного кабелю
Що таке оптоволокно? Перевага оптоволоконного кабелю

Що таке оптоволокно? Оптоволоконий кабель – це провід, яка зроблений зі скла, або пластику, по якому здійснюється поширення променя,...

Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу
Прокладка оптичного кабелю: особливості монтажу

Для введення кабелю в тех. приміщення допустимо як використання існуючих технологічних отворів, в тому числі слухових вікон, так і буріння...

Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор
Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор

Серед активного мережного обладнання слід виділити такий пристрій, як маршрутизатор або, як його ще називають – роутер (router). Маршрутизатор...

Всі статті