+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Краще технічне рішення для пам'ятника архітектури

Краще технічне рішення для пам'ятника архітектури

Існує цілий ряд об'єктів, які з одного боку потребують Інтернет підключення, а з іншого – мають велику культурну, історичну, архітектурну цінність. Вся складність в тому, що на їх території вкрай небажано проводити будь-які монтажні роботи – невдала прокладка кабелю може порушити сформований естетичний вигляд такого пам'ятника або привести до пошкодження одного з його компонентів, що неприпустимо.

В даному випадку проектування бездпровідних мереж та впровадження їх на територію цінних культурних та архітектурних об'єктів є дуже перспективним та актуальним напрямком. Тому давайте розглянемо ті моменти, які потрібно буде враховувати при розробці та реалізації завдання автоматизації та підключення до Інтернету музеїв, інститутів та тому подібних об'єктів з багаторічною історією, підберемо краще технічне рішення.

Впровадження бездпровідних мереж

Безпровідні мережі необхідно проектувати та монтувати так, щоб на практиці роботи здійснювалися по мінімуму – точок доступу має бути рівно стільки, щоб можна було покрити всю територію об'єкта та, якщо потрібно, його прилеглих територій. Якщо дозволяє ситуація, можна встановити тільки одну WAP з антеною-підсилювачем сигналу, що створює зону Hot Spot потрібного радіуса. Це актуально для тих архітектурних пам'яток, на території яких не планується створювати відкриті мережі з великим навантаженням, для яких необхідний лише корпоративний вихід в інтернет, наприклад, в музеях. А ось у випадках з інститутами, університетами та подібними до них об'єктами варто встановити кілька WAP та адекватно розподілити між ними навантаження – важливо забезпечити широкий канал для того, щоб використовувати Інтернет одночасно могла велика кількість користувачів.

Wi-Fi маршрутизатор

Обов'язково потрібно подбати про скритність монтажу точок доступу: їх не повинні бачити відвідувачі музеїв, картинних галерей, навчальних закладів. Завдяки своїй непомітності WAP не змінять естетичний вигляд архітектурного пам'ятника та що теж важливо, в їх роботу не зможуть втрутитися сторонні особи. Доступ до точок повинен бути тільки у персоналу, який обслуговує об'єкти – бездротові мережі просто зобов'язані бути захищеними від усіх загроз, як від логічних, так і від фізичних.

Якщо для архітектурного пам'ятника реалізовується LAN, дуже важливо подбати про безпеку користувачів. Потрібно налаштувати права, перевірити механізми шифрування – несанкціонованого доступу до серверних ресурсів та, тим більше, до чужих комп'ютерів бути просто не повинно.

Культурно-історичні та архітектурні пам'ятки першими роблять перехід до більш зручного та мобільному способу інтернетизації, тому проектування безпровідних мереж для інститутів, музеїв, картин них галерей сьогодні є актуальним завданням – вирішуйте її на професійному рівні.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок?
Як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок?

У даній статті розкривається питання про те, як організувати Wi-Fi мережу та уникнути помилок? Бездротові мережі в плані зручності прокладки...

Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради
Як збільшити швидкість 3G-модема: інструкції та поради

Багато користувачів, що застосовують для доступу у глобальну мережу Internet такий пристрій, як 3G-модем, часто стикаються з проблемою...

Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?
Що таке інформаційно телекомунікаційні системи?

Телекомунікаційні системи являють собою комплекс програмного та апаратного обладнання, який з'єднаний один iз одним в один ланцюг, що здійснює...

Всі статті