+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як провести бездротовий Інтернет в приватному будинку?

Як провести бездротовий Інтернет в приватному будинку?

Звичайно, користуватися сучасними зручностями бажають всі – вихід у всесвітню мережу дає найширші можливості для спілкування, відпочинку та розваг. Тому зараз Інтернет активно проводиться практично у всі багатоквартирні будинки.

Але як бути з приватним сектором, дачами, садибами, котеджами та іншими заміськими об'єктами нерухомості? Прокладати кабель в більшості таких випадків дуже невигідно, то є достатньо дорого та довго.

Але, на щастя, є більш зручна та, що дуже важливо, більш сучасна альтернатива – безпровідні мережі. Та зараз ми розглянемо, як провести бездротовий Інтернет в приватному будинку, як розробити проект та на які нюанси та аспекти орієнтуватися?

Можливості бездротового Інтернету

Природно, в першу чергу необхідно продумати питання покриття: можливості бездротового Інтернету дозволяють користувачеві не бути прив'язаним до конкретної точки. Отже, потрібно здійснювати монтаж безпровідних мереж таким чином, щоб зона Hot Spot покривала всі кімнати будинку, а не тільки спальню, кабінет або вітальню – сьогодні саме такий стандарт.

Більш того, зараз необхідно, щоб сигнал поширювався і на всю прилеглу до об'єкта територію. У зв'язку з цим потрібно продумати, скільки встановлювати точок доступу, з розрахунку, що між поверхами, перекриттями, стінами і стелями сигнал буде передаватися на 30-50 м. Звичайно, при цьому потрібно встановити досить потужну антену, яка зможе здійснювати прийом-передачу на кілька км, та роутер реалізованого проекту буде взаємодіяти з найближчим маршрутизатором.

Роутер

Якщо потрібно зробити єдину зону, а не кілька Hot Spot, рекомендується використовувати двоканальні точки доступу, один з каналів яких буде з антеною. В такому випадку сигнал, що надходить з маршрутизатора, передаватиметься в рамках однієї зони та користувачеві не потрібно буде перепідключатися, наприклад, при виході з будинку. Бездротові мережі можуть дарувати комфортне користування Інтернетом навіть за містом.

Тепер про точки доступу – їх може бути декілька, та кожну з них потрібно буде правильно встановити. Монтаж потрібно здійснювати в місці легкого доступу, але одночасно не на відкритій території – звичайно, будь-яка точка повинна бути захищена від зовнішніх впливів. Якщо в приватному будинку планується використовувати не один ПК, доцільно організувати локальну мережу та включити в неї все комп'ютерне обладнання та периферійну техніку. Також варто подбати про захист LAN – для цього можна встановити WLAN, тобто керуючий пристрій.

Монтаж безпровідних мереж дуже актуальний для приватного сектора завдяки тій мірі свободи, легкості, мобільності, яку він дає – проекти такого роду повинні бути в фокусі уваги професіоналів.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині
Проектування та інсталяція бездротової мережі в магазині

Будь-якому серйозному магазину з великим товарообігом треба автоматизувати процеси отримання та продажу продукції. Крім цього, його...

Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи
Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи

Точка доступу Wi-Fi являє собою бездротову базову станцію, яка призначена для здійснення бездротового доступу до вже наявної провідної або...

Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор
Активне мережеве обладнання: комутатор та маршрутизатор

Серед активного мережного обладнання слід виділити такий пристрій, як маршрутизатор або, як його ще називають – роутер (router). Маршрутизатор...

Всі статті