+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Високошвидкісний бездротовий Wi-Fi для готелю

Високошвидкісний бездротовий Wi-Fi для готелю

Мабуть, однією з реалій 21 століття для людини стає можливість цілодобового перебування в онлайн. Все менше і менше залишається таких місць, з яких неможливо було б вийти в Інтернет. А все тому, що безпровідні технології настільки прості і дешеві, що ними сьогодні оснащується будь-яке місце перебування людей, в тому числі готелі.

На сьогоднішній день важливими конкурентними перевагами в готельному бізнесі є надання гостям ряду мережевих IT-сервісів, побудованих на основі безпровідної мережі Wi-Fi і PLC. Щорічно зростає потреба ділових людей на нові послуги готелів, таких, як підключення до мережі Інтернет за допомогою Wi-Fi, розмови по телефонах, що використовують IP-телефонію (skype-телефони, наприклад).

Вплив на бізнес процеси

Бездротовий Wi-Fi для готелю на сьогоднішній день дуже затребувана складова успішного бізнесу та комфортного відпочинку відвідувачів. Поєднання технологій безпровідного способу передачі даних і штрихового кодування дозволяють збільшити ефективність бізнес-процесів усередині готелю.

Наприклад, за допомогою ручних мобільних комп'ютерів, підключених до безпровідної мережі Wi-Fi, можна швидко і точно збирати інформацію про послуги надані кожному гостю, проводити інвентарну перевірку готельних номерів, приймати замовлення в ресторані або барі готелю, передавати інформацію для співробітників і т. д.

Бездротовий Wi-Fi для готелю

Навіть якщо ще залишилися в світі готелі, не підключені до мережі Інтернет, то в найближчому майбутньому вони точно будуть підключені. Доступ у всесвітню павутину за допомогою безпровідного зв'язку можливо створити в готелі вільним hot-spot або з системою підрахунку трафіку, з подальшим виставленням рахунку гостю.

Рішення для розгортання безпровідного зв'язку в готелі складається з програмно-апаратного комплексу. Його основними елементами є бездротовий Wi-Fi: точки доступу (хот-споти), комутатори, оснащені функцією Power of Ethernet і білінгова система. Перед тим, як розгорнути безпровідні мережі в готелі, фахівцями проводяться радіовиміри території з метою точного визначення кількості і місця розміщення точок доступу в будівлі готелю.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види інформаційних систем?
Які бувають види інформаційних систем?

Інформаційна система – це спільно працюють технічні засоби, якими забезпечується зберігання, сортування та аналіз великих інформаційних...

Вибір активного мережевого обладнання
Вибір активного мережевого обладнання

Роботу будь-якого сучасного підприємства, неважливо, що це – офіс будівельної компанії, інтернет-магазин, або завод, неможливо уявити без...

Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи
Бездротова точка доступу Wi-Fi: огляд режимів роботи

Точка доступу Wi-Fi являє собою бездротову базову станцію, яка призначена для здійснення бездротового доступу до вже наявної провідної або...

Всі статті