+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Цифровий радіорелейний зв'язок: проектування та монтаж

Цифровий радіорелейний зв'язок: проектування та монтаж

Ми можемо бачити, що кабельні системи передачі інформації все більше йдуть у минуле – їх замінюють собою більш мобільні та зручні безпровідні мережі. Одним з них як раз є цифровий радіорелейний зв'язок, скорочено РРЗ.

З її допомогою організовують покриття на всіх тих об'єктах та територіях, на яких прокладати кабель довго, дорого, незручно або неможливо. Тому сьогодні РРС працює в місцевостях з пересіченим рельєфом, на великих промислових об'єктах та навіть у сферах приватної та муніципальної власності. Цифрова радіорелейний зв'язок надійна і ефективна, тому що дозволяє здійснити передачу інформації на великі відстані для забезпечення Інтернетом, телефонією та іншими телекомунікаційними сервісами.

Проектування та монтаж мереж

Саме тому РРЗ повинні бути у фокусі нашої уваги – давайте подивимося, на що потрібно звертати увагу при їх проектуванні та впровадженні на конкретному об'єкті.

Дуже важливо відразу ж визначитися, якою буде максимальна швидкість встановлюваної системи: високошвидкісні лінії підтримують передачу вище 140 Мбіт/с, середньошвидкісні – до 52 Мбіт/с, низькошвидкісні – до 8 Мбіт/с. Природно, все залежить від типу мережі, від її розгорнення та масштабів. Якщо потрібно зробити монтаж магістральної лінії, варто вибрати високошвидкісну РРС, якщо створюється локальна зона – середньошвидкісні, якщо потрібно обслужити окрему лінію, наприклад, нафтопровід – вистачить низкоскоростной.

Монтаж цифрового радіорелейного зв'язку

Ключову роль відіграє ємність ліній, тобто число каналів, по яких здійснюється передача. Знову ж таки, розрізняють великі, середні та малоканальні лінії зв'язку, також застосовувані в залежності від складності об'єкту. Для організації магістральної мережі використовуються лінії зв'язку великої ємності, для корпоративних об'єктів – середньої. Малоканальні само застосовуються в специфічних цілях, наприклад, у військовій промисловості, де особливо цінується мобільність підключення.

Також важливо число прогонів РРЗ – лінія може бути як однопрогоновою, так і багатопрогоновою. У першому випадку зв'язок виходить прямий, провайдер-користувач, у другому – може бути проміжною, наприклад, провайдер-адміністратор-кінцевий користувач. Природно, в переважній більшості випадків організовуються саме багатопрогонні радіорелейні лінії зв'язку, особливо коли мова йде про забезпечення каналу для об'єктів промислового чи комерційного сектору.

Радіорелейний зв'язок довела свою ефективність – схеми на її основі можна та потрібно впроваджувати, ось тільки робити це необхідно професійно, з урахуванням перерахованих вище моментів.

Назад в: Передача даних, Телекомунікації 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?
Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?

На сучасній автостоянці повинні бути розвинуті інженерні комунікації – з цим погодиться будь-який спеціаліст. Звичайно, їх основою є кабельна...

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі...

Характеристики информационных систем
Характеристики информационных систем

Характеристики інформаційних систем, обумовлюють ефективність та оперативність отримання якісної інформації, причому своєчасно і за...

Всі статті