+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система стільникового зв'язку стандарту CDMA: переваги вибору

Система стільникового зв'язку стандарту CDMA: переваги вибору

Даний стандарт стільникового зв'язку сьогодні є одним з найпопулярніших та активно впроваджуваних – з ним процес передачі звуку проходить з цілим рядом переваг. При обміні сигналами голосові потоки кодуються, тобто відзначаються унікальними ідентифікаційними кодами, тому кожна розмова надійно захищена. Мережі CDMA стандарту також відрізняються широтою зони покриття та якісним прийомом в будівлях та тунелях. При своїй малій потужності та економічності вони забезпечують високий ступінь зручності користувача: взяти хоча б той же серфінг в Інтернеті – він буде здійснюватися на швидкості до 153 Кбіт/с, чого цілком вистачить.

Проектування мереж

Саме завдяки цим перевагам проектування безпровідних мереж CDMA стандарту є досить перспективним напрямком, з особливостями якого варто ознайомитися. Нижче ми хочемо привести основні особливості, згідно з якими потрібно будувати зв'язок щодо цієї технології.

Покриття CDMA: сьогодні воно охоплює практично всю територію Сполучених Штатів Америки, поширене в Західній Європі, Росії, активно впроваджується в Україну. Зручності та економічності технології віддають перевагу ті, хто дивляться в майбутнє, тому в доцільності розверстки даної мережі можна не сумніватися.

Пропускна здатність: стандарт CDMA популярний тому, що забезпечує смугу приймально-передачі в середньому в 10-20 разів вище, ніж у аналогових систем. Отже, безпровідні мережі на його основі зможуть обслуговувати більшу кількість користувачів – з ними можна легко телефонізувати та забезпечити Інтернетом величезні території.

Існуючі стандарти: сигнал може передаватися на двох радіочастотах – Cellular CDMA/800, або PC S CDMA/1900. При цьому за якістю звуку та захищеності обидві ці технології однакові – використання однієї з них продиктовано тільки реалізацією приймально-передачі на певній частоті.

CDMA роутер

Особливості CDMA/800 Cellular – це стандарт, що працює в 800 МГц радіохвиль. Якщо бути точним, передача здійснюється на частоті від 824,01 до 848,97 МГц, прийом – від 869,01 до 893,97 МГц.

Особливості CDMA/1900 PC S – це стандарт, який працює в 1900 МГц радіохвиль. Знову ж таки, точні цифри: від 1850 до 1920 МГц у разі передачі, від 1930 до 1990 МГц у разі прийому.

Система стільникового зв'язку стандарту CDMA вибирається на стадії проектування. Нагадаємо, від нього буде залежати тільки частота передачі - інші параметри лінії, наприклад, масштабованість, захищеність, надійність, в будь-якому випадку будуть на стабільно високому рівні.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Інтернет та телефонія для офісу
Інтернет та телефонія для офісу

Ні в одному з сучасних офісів неможливо працювати без якісного Інтернету та телефонного зв'язку. Кожен підрозділ компанії просто зобов'язанbq...

Якими перевагами володіє Інтернет-телефонія?
Якими перевагами володіє Інтернет-телефонія?

Інтернет-телефонія має багато переваг, які вже встигли відчути на собі багато користувачів. По-перше, Інтернет-телефонія суттєво економить...

Організація IP-телефонії для автомобільної стоянки
Організація IP-телефонії для автомобільної стоянки

На платних автомобільних стоянках та паркінгах сьогодні повним ходом йде процес автоматизації послуг. Для того, щоб практично повністю...

Всі статті