+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бездротова мережа Wi-Max: переваги вибору

Бездротова мережа Wi-Max: переваги вибору

В сучасних умовах потрібне не просто підключення до Інтернету, а можливість зробити це на великій відстані від вузла агрегації Оператора. Саме тому сьогодні заслуженою популярністю користується інсталяція безпровідних мереж Wi-Max – на них переходять ті, хто цінує надійність та зручність.

На відміну від Wi-Fi з 802.11, Wi-Max працює за стандартом 802.16a, та це в значній мірі визначає сфери їх впровадження. Потрібно сказати про те, наскільки масштабуються дані безпровідні мережі – їх покриття вражає. Так, якщо Wi-Fi можна розгорнути в межах офісу, то Wi-Max може охопити зону району, або навіть невеликого міста.

Звичайно, є антени та інші підсилювачі сигналу, тому масштабованість є не найголовнішою перевагою. Але у Wi-Max є й інші незаперечні плюси, підказують нам, як та коли її варто проектувати та впроваджувати.

Мережа Wi-Max: плюси

Дані бездротові мережі відмінно проявляють себе в тих умовах, коли радіосигнал передається в умовах непрямої видимості, з перешкодами таспотвореннями. В такому випадку буде застосовуватися технологія розшифровки OFDM, що транслює інформацію по бітам за допомогою вузькосмугових каналів. При цьому ширина смуги становить 1,25 - 20 МГц. Саме тому стандарт Wi-Max відмінно підходить для підключення Інтернету будівель з дуже великою кількістю масивних стін та перегородок.

Wi-Max роутер

Інсталяція безпровідних мереж Wi-Max стандарту зручна і в тих випадках, коли потрібно чітко розмежувати права доступу. Зі станцією оператора, обов'язково виділяється по стандарту 802.16a, легко задати профілі з різними функціональними можливостями та попередити будь-які конфлікти в радіо середовищі. Завдяки цьому інтернет-канал використовується з максимальною ефективністю.

Впроваджувати Wi-Max коштує на будь-яких об'єктах, орієнтованих на постійну взаємодію з великим числом Інтернет користувачів. Вже зараз створюються фіксовані спектри нового стандарту 802.16b, що здійснюють передачу в трьох широкосмугових спектрах 2,5, 3,5, 5,8 ГГц, розраховані саме на масові продукти та здатні витримувати серйозні навантаження.

Так що за Wi-Max дійсно майбутнє, та кожному спеціалісту варто постійно стежити за новими можливостями цієї системи зв'язку.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 12-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів
Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів

У даній статті ми поговоримо про те, що таке протоколи передачі даних, і що вони являють собою? Це комплекс угод, що визначає порядок обміну...

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи
Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні системи передачі даних представлені великою кількістю систем, які успішно функціонують у сучасному суспільстві. Найпоширенішими...

Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей
Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей

Комутатори забезпечують взаємодію комп’ютерів в мережі. Кожен персональний комп’ютер підключається до комутатора з допомогою кабелю...

Всі статті