+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як визначити вартість монтажу контуру заземлення?

Як визначити вартість монтажу контуру заземлення?

Як визначити вартість монтажу контуру заземлення? Ціна на монтаж контуру заземлення залежить від багатьох складових та визначається з урахуванням всіх особливостей виконання робіт, відповідно до договору між замовником та виконавцем.

Слід звертатися до фахівців даної сфери діяльності для вирішення цього завдання, які досконало володіють майстерністю проведення подібного роду робіт. Відповідно, з чим і будуть визначати вартість монтажу заземлення контуру.

Заземлення включає до себе ряд особливостей проведення робіт, наприклад, те, що заземлювач, який вбивається в землю повинен бути металевим, або мідним стержнем, а заземлювальний провідник – це провідник, який з'єднує заземлювальний пристрій із заземлювачем. Все це разом і є заземлюючим пристроєм, та буває він  як роздільним, так і об'єднаним, і також обов'язково має відповідати вимогам та нормам ДРСТу. Розрахунок ціни на монтаж контуру заземлення включає в себе визначення типу заземлення, кількості заземлювачів, а також ділянки для розміщення системи заземлення, у тому числі визначення перетину дроту для заземлення.

Стрижень заземлення

Враховують всі фактори, що впливають на опір заземлення. Подібного роду розрахунки, безумовно, в змозі виконати виключно фахівці-професіонали, висококваліфіковані майстри, в зв'язку з чим, звертатися слід в відповідні компанії, які забезпечать якісне виконання робіт в оптимальні терміни та за прийнятними цінами.

Ціна на монтаж контуру заземлення

Вартість монтажу заземлення контуру обмовляється замовником та виконавцем та включається в договір, відповідно до вимог замовника, а також з урахуванням особливостей об'єкту та використовуваних матеріалів та методів монтування.

Продукція, роботи повинні відповідати нормам та вимоги ПУЕ. Виконують розрахунок опору заземлення з урахуванням допустимого напруги-кроку, а також дотику, що є головною метою розрахунку.

Визначають кількість заземлювачів, а також їх розмір та розміщення по вертикалі у певних місцях, а також довжину проводів та їх перетин, оскільки всі ці параметри повинні відповідати нормам ПУЕ, а також повинні бути виконані у відповідності з ДРСТом. Потрібні електромонтажні роботи, які вимагають певних знань цієї специфічної сфери діяльності, саме всі ці фактори впливають на остаточну ціну на монтаж контуру заземлення.

Назад в: Заземлення, Електрика 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке захисне заземлення та контур заземлення?
Що таке захисне заземлення та контур заземлення?

Заземлення – це електричне з'єднання системи електроживлення , або якийсь її точки із землею (ґрунтом) через заземлюючий пристрій. Ґрунт...

Методика вимірювання опору заземлення
Методика вимірювання опору заземлення

Методика вимірювання опору заземлення досить складний процес, який по плечу фахівцям, тому неправильно зроблене заземлення не буде...

Правильне вимірювання опору контуру заземлення
Правильне вимірювання опору контуру заземлення

Сьогодні людина оточена великою кількістю електричних приладів, як вдома, так і на роботі. Слід пам'ятати, що електрообладнання несе небезпеку...

Всі статті