+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Чи робити технічне обслуговування систем відеоспостереження?

Чи робити технічне обслуговування систем відеоспостереження?

Проведення робіт з обслуговування всіх компонентів системи відеоконтролю – це організація та проведення певних дій, покликаних підтримувати функціональність апаратури під час її використання, напримклад таких як:

  • відеокамери;
  • сервери;
  • монітори;
  • об'єктиви;
  • кожухи;
  • відеореєстратори. 

Технічне обслуговування систем відеоспостереження поділяють, як правило, на три основні види.

Усунення помилок при проектуванні

Саме малоприємний та найбільш витратний вид обслуговування, по-перше, потрібно оплачувати двічі одну й ту ж саму роботу. Обслуговування системи відеоспостереження наводиться до видалення виникають, незапланованих недоліків, а також усунення дефектів, які, врешті-решт, можуть викликати ці недоліки.

У багатьох випадках центральними винуватцями перешкод є окислення сполук. Крім цього, неякісні, дешеві матеріали та пристрої також є джерелами виникнення проблем.

Наприклад, кабель для відеоспостереження необхідно купувати, не тільки спираючись на ціну, але і на міцність, вологостійкі, температурні, та інші. характеристики, що впливають на стійкість та якість передачі сигналу. Тому що, після нетривалого періоду часу виявляться проблеми, а система відеоспостереження стане не функціональною.

Технічне обслуговування камери відеоспостереження

Існує цілий перелік помилок, що допускається при монтажі та підборі обладнання. Тут і невірно підібраний блок живлення, та неправильна укладання кабелю, відповідного до відеокамери, та погана герметизація кожуха, та помилковий вибір HDD в системі відеоспостереження, які необхідно буде заміняти на спеціалізовані тощо. Все це буде необхідно усувати, питання тільки в часі.

Усунення несправностей

Це планові заходи з обслуговування й усунення несправностей системи відеоспостереження, основним з яких є підтримання в чистоті та справності відеокамер, об'єктиву, скла, що розділяє об'єктив та інфрачервону підсвітку, світлові фільтри. При забрудненні скляного оснащення камери спостереження будуть працювати з спотворенням переданого зображення. На встановленому обладнанні необхідно здійснювати профілактичні заходи строки виконання, яких залежать від умов роботи. Потрібно звільняти зсередини корпусу реєстраторів та ПК від пилу, контролювати життєздатність жорстких дисків та міняти їх при необхідності.

Модернізація обладнання

Система відеоконтролю повинна передбачати можливість модернізації обладнання. Це може полягати, наприклад: у заміні монохромних відеокамер на кольорові, відеореєстратор із записом 6 кадрів в секунду на відеореєстратор із записом в реальному часі тощо.

Системи відеоспостереження продовжують йти в перед. Те, що було добре та сучасно вчора, вже недостатньо зараз, та й непридатне завтра. Залежно від призначення розвиток системи відеоконтролю необхідно закладати ще на початковому етапі проектування, щоб у майбутньому не виконувати додаткову роботу у вигляді демонтажу старої та встановлення нової системи. Що спричинить за собою як мінімум ремонт в приміщеннях та незаплановані витрати.

Обслуговування систем відеоспостереження, життєво необхідно, так як всяка система зазнає негативні впливи навколишнього середовища, якось – електромагнітні випромінювання, підвищена вологість та струмопровідна пил.

Тому, всі складові елементи будь-якої системи відеоспостереження повинні бути піддані періодичної профілактики, очищенню, перенастрою або ремонту.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 28-02-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Різновиди та характеристики камер відеоспостереження
Різновиди та характеристики камер відеоспостереження

Гарантування безпеки об'єкта є важливим аспектом у справі впорядковування приватного будинку чи іншої споруди. Існує величезна кількість...

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?
Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні? Відповідь проста. У наш час гарантування безпеки приміщення є невід'ємною...

Всі статті