+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Чим допоможе встановлення відеоспостереження у магазині?

Чим допоможе встановлення відеоспостереження у магазині?

Часто нам доводиться чути про відкриття того чи іншого нового супермаркету, торгового центру або ж розпродажу товарів за ціною нижче закупівельної, усіляких акціях, передсвяткових знижках. У такі дні торгові заклади переповнені та являють собою ідеальне місце для злодійства та крадіжок.

Установка відеоспостереження в магазині життєво необхідна, як складова у комплексі охоронно-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання можливостей розкрадання матеріальних цінностей.

Установка відеоспостереження

Керівництво торгових закладів, з метою економії коштів намагаються встановлювати камери спостереження біля виходу або ж у місцях концентрації найбільш дорогого товару, в інших місцях вважається, що можна поставити пару відеокамер. Це є досить поширеною помилкою, так як ефективність такого відеоконтролю неприпустимо мала. Камери бажано ставити великого розміру, щоб відвідувачі знали про працюючому відеоспостереження у магазині, це буде чинником, стримуючий потенційних злодюжок та хороший захист магазину від крадіжок.

Відеоспостереження в магазині

Можна встановлювати великі монітори в торговому залі для публічного показу можливостей відеоспостереження, це наочно продемонструє клієнтам приклад того, що ж бачить система відеоконтролю. Так само добре встановлювати камери з роздільною здатністю та налаштуванням для передачі зображення крупним планом, що дає перевагу для ідентифікації особи порушника. Крім того, в якості профілактики розвішують таблички, застережливі про працюючої в магазині системі відеоспостереження.

Є ряд важливих місць в будь-якому торговому підприємстві, де було б найбільш бажано встановити камери стеження:

  • торговий зал;
  • задні двері та евакуаційні виходи;
  • рампи та вантажні платформи;
  • місця складування товарів та комори;
  • каса разом з при касової та за касовою зоною;
  • місця викиду сміття;
  • прилегла територія (стоянка тощо).

Крім цього рекомендовано встановлювати відеоспостереження при вході в кімнату охорони, де розташовані монітори та пульти управлінням, біля осередків камер схову, біля входу в адміністративно-побутові приміщення, у зоні установки банкоматів, у зонах викладки дрібних товарів (друкованої продукції, CD-DVD дисків, алкогольної продукції, фасування цукерок та інші).

Таким чином, на закінчення розглянутого нами питання по установці камер відеоспостереження в магазині можна сказати, що кожне торговельне підприємство має свої притаманні тільки йому відмінні риси, та ймовірні варіанти врахувати у короткому огляді просто нереально, тому автоматично приймати всі вищесказані поради на кожен конкретний об'єкт неможливо. І все ж, багато хто з зазначених пропозицій можна було б використовувати службою безпеки на якомусь торговому підприємстві.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 01-03-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види відеоспостереження?
Які бувають види відеоспостереження?

При виборі того чи іншого відеоспостереження відразу виникає питання – які бувають види відеоспостереження та як у цьому розібратися?...

Відеообладнання та типи камер відеоспостереження
Відеообладнання та типи камер відеоспостереження

Відеоспостереження проникло в індустрію телебачення на початку 1990-х років. Подібно до будь-якої нової технології, на перших порах...

Огляд безкоштовних програм для відеоспостереження
Огляд безкоштовних програм для відеоспостереження

Для роботи з системами відеоспостереження необхідно програмне забезпечення (ПЗ), яке дозволяє найбільш комфортно та доступно використовувати...

Всі статті