+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Чим відрізняється заземлення від занулення?

Чим відрізняється заземлення від занулення?

Дана стаття містить відповіді на часті запитання, чим відрізняється заземлення від занулення? І так, по-перше, захисне заземлення є найпростішим та надійним, у порівнянні з іншими способами забезпечення власної безпеки, а також безпеки майна.

Та, безумовно, слід звертатися до фахівців з питань проведення робіт з монтування захисного заземлення, оскільки ця відповідальна робота вимагає наявності знань та досвіду в цій специфічній сфері діяльності. І тільки фахівці знають, наприклад, чим відрізняється заземлення від занулення, та інші важливі питання, вирішення яких підвладне лише висококваліфікованим майстрам даної сфери діяльності.

Обов'язковими заходами щодо забезпечення безпеки людей, а також схоронності електроприладів та самого об'єкта, є такі заходи, як заземлення, так і занулення.

Дуже часто люди вважають, що це одне і теж, тому в цій статті розглянемо чим відрізняється заземлення від занулення.

Основні відмінності монтажу заземлення та занулення

Занулення, наприклад, здійснюється шляхом повного заземлення нейтралі, середньої точки, в залежності від напруги, яка буває однофазною та трифазною джерела струму – струмоприймача.

Захисне заземлення та занулення

А захисне заземлення роблять за допомогою з'єднання з землею окремих деталей струмоприймача. Простіше кажучи, для занулення потрібні технічні знання, спеціальні навички, з тим, щоб уміти визначати точку занулення електроприладу, а також вибрати метод занулення, що в чималій степені залежить від кількості споживаної напруги.

В той час, як для монтажу захисного заземлення досить застосування інструкцій та електроприладів, зазначених в тех. паспорті. І метод захисного заземлення, не відрізняється та не залежить від фазності електроприладу.

Інші відмінності

Але існують і інші відмінності, такі, наприклад, як засоби та вибір об'єкта для можливого підключення захисного проводу, а також багато інших нюансів, знанням яких володіють виключно фахівці, до яких і слід звертатися у разі потреби монтування захисного заземлення, або обнулення, оскільки тільки вони знають, чим відрізняється заземлення від занулення, та тільки вони зможуть виконати весь комплекс робіт правильно та грамотно, а також в оптимальні терміни та зі знанням справи. Це в свою чергу забезпечить надійну безпеку вам, та збереження ваших електроприладів, які сьогодні досить дорого коштують.

Назад в: Заземлення, Електрика 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Модульно-штирьове заземлення: огляд компонентів
Модульно-штирьове заземлення: огляд компонентів

Заземлення дає можливість запобігти до ураження електричним струмом людини, при зіткненні його з корпусом побутового приладу з виниклим на...

Заземлення модульне: комплектація та монтаж
Заземлення модульне: комплектація та монтаж

Один із способів уберегти персонал від руйнівної дії електроструму – це встановити заземлення модульне. Заземлення дає можливість з'єднати з...

Як зробити контур заземлення одноповерхового будинку?
Як зробити контур заземлення одноповерхового будинку?

Заземлення призначене для захисту людини від електричного струму, а також воно захищає квартири та інші будови від пожеж. З ростом...

Всі статті