+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Що таке аудіодомофон?

Що таке аудіодомофон?

Аудіодомофони набули широкого поширення серед населення ще у 90-і роки, у часи, коли забезпечення безпеки та захисту осель та офісів стало нагальною проблемою. Не пройшов інтерес до них і зараз. Що ж являє собою цей пристрій? У даний час аудіодомофон є дуплексним переговорним пристроєм, що дозволяє виробляти двосторонню аудіо зв'язок з відвідувачами та відключає блокування замка вхідних дверей.

Що таке аудіодомофон та з чого він складаеться? Комплектація аудіодомофона складається з двох елементів: внутрішнього та зовнішнього. Зовнішній модуль являє собою викличну панель з клавішею, або цифровим пультом. Внутрішній модуль – це термінал, забезпечений абонентською трубкою та клавішею відкриття дверного замка.

При монтажі, зовнішній аудіомодуль з'єднується з внутрішнім пристроєм за допомогою двох проводів. Якщо поруч немає силових проводів або кабелів, то можна використовувати простий – неекранований дріт, що здатний значно знизити вартість встановлення домофону.

Різновиди аудіодомофонів

Зараз аудіодомофони бувають двох варіантів: багатоабонентний, що дозволяе здійснити підключення до системи до 400 користувачів (підходить для багатоквартирних будинків) та індивідуальний – від одного до чотирьох абонентів (як правило, використовуються у приватних будинках та невеликих офісах).

Аудіодомофон

Багатоабонентні пристрої, як правило, виконуються з ударопрочних матеріалів. Зовнішні антивандальні панелі бувають накладні або врізні, оснащені антивандальними клавішами, для захисту та збереження домофонів.

Малоабонентні домофони встановлюються у приватному будинку, офісах або на окремий поверх багатоповерховіх будинків. Смороду оснащуються, зазвичай, стандартними віклічнімі блоками, что не вимагають спеціальніх заходів захисту.

Безліч моделей домофонів, таких марок, як Vizit, Техком, Метаком, Cyfral та багато інших укомплектовані мініатюрними відеокамерами, інтегрованими у зовнішній модуль. Це дає можливість підключення внутрішнього відеомонітора для візуального контролю.

Таким чином, аудіодомофони – це досить прості й недорогі пристрої, що дозволяють ефективно забезпечити безпеку Вашого офісу, квартири або заміського котеджу.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу?
Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу?

Навіщо потрібні системи безпеки та контролю доступу? Основне завдання СКУД припинення незаконного проникнення на територію, що охороняється....

Що таке турнікет трипод?
Що таке турнікет трипод?

Що таке турнікет трипод? Це один із найпростіших за конструкцією типів турнікетів. Вони є дуже популярними завдяки своїм невеликим габаритам,...

Склад системи контролю та управління доступом
Склад системи контролю та управління доступом

Визначившись із головним питанням про тип СКУД, ви можете переходити до вибору основних компонентів майбутньої системи контролю доступу. Перш...

Всі статті