+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Підключення комп'ютера до бездротової мережі

Підключення комп'ютера до бездротової мережі
До Інтернету може бути підключений як один комп'ютер, так і відразу декілька машин, з'єднаних між собою. На відміну від кабельних мереж, де об'єднання комп'ютерів відбувається за допомогою проводу, в бездротовій мережі машини з'єднуються радіосигналами.

Переваги безпровідних мереж очевидні: мобільність користувачів ПК, відсутність некрасивих проводів, відносна дешевизна та простота підключення. Мінуси теж відомі: більший, ніж при кабельному з'єднанні, ризик несанкціонованого проникнення до данних третіх осіб з метою викрадення інформації, досить низька швидкість навігації в Інтернет, а також висока чутливість до перешкод, які можуть створювати інші безпровідні пристрої (наприклад, радіотелефони).

Організація бездротової мережі

Щоб підключення комп'ютера до бездротової мережі здійснювалось за потрібним способом, насамперед потрібно включити до її складу додаткові компоненти, кількість яких залежать від масштабу та можливостей мережі. Наприклад - трансивери, або спеціальні пристрої для прийому та передачі сигналів, а також бездротовий адаптер, встановлений на ПК. Проміжна ланка між ними – антени і мости.

Роутер

Створення безпровідної мережі відбувається за допомогою роутера (маршрутизатора), або точки доступу – пристроїв, які відправляють та отримують сигнали, по тому ж принципу, що та базова станція радіотелефону. Обмін даними між комп'ютерами, об'єднаними в мережу, відбувається саме через роутер (маршрутизатор). В єдину мережу за допомогою бездротового зв'язку можна об'єднати не тільки компьютери, але і іншу офісну техніку – принтери, сканери, МФУ і т. п.

Ноутбуки та нетбуки, які випускаються останні кілька років, вже мають вбудований бездротовий адаптер. У тому випадку, якщо комп'ютер досить старий та адаптера не має, цей пристрій можна придбати та встановити. Саме завдяки мережевому адаптеру відбувається підключення до маршрутизатора, або точки бездротового доступу.

Що стосується антен та мостів, то ці пристрої відповідають за радіо охоплення. Регулюючи антену, можна збільшувати та зменшувати зону дії мережі. Мости забезпечують безпровідне з'єднання за принципом точка-точка, якщо мова йде про окремі мережі.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?
Як зробити проектування бездротової мережі на стоянці?

Сьогодні Інтернет потрібен не тільки суспільно-розважальним закладам, житловим будинкам та комерційним офісам, торговим центрам, парковкам та...

Характеристики информационных систем
Характеристики информационных систем

Характеристики інформаційних систем, обумовлюють ефективність та оперативність отримання якісної інформації, причому своєчасно і за...

Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ
Переваги бездротових мереж встановлених в ТРЦ

Торгово-розважальні центри – одні з найбільш складних об'єктів з точки зору розгортання тут безпровідних систем, оскільки в одній будівлі...

Всі статті