+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Основні особливості інформаційних систем

Основні особливості інформаційних систем

У ході еволюції людство змінює навколишній світ і це тягне за собою розширення інформаційного поля. Процес накопичення інформації відбувається безперервно та, незалежно від способів подання, вона закріплюється у формі знань. при цьому інформаційні системи та інформаційні ресурси відіграють найважливішу роль з донесення такласифікації даних.

Системою інформування є кошти, що забезпечують оперативне постачання користувача достовірної та необхідною інформацією. У кожній області застосування існує своя класифікація ресурсів. Оскільки діапазон предметних областей з використанням систем дуже широкий, то достатньо вказати у цьому аспекті на три основних існуючих системи: 

  • економічну, виконує функції управління на підприємствах;
  • медичну, використовувану в ЛП установах;
  • географічну, яка займається збором та обробкою даних про простір.

Основні особливості інформаційних систем

Варто також відзначити персональну інформаційну систему для вирішення певних завдань однієї людини та корпоративну, що охоплює все інформаційне поле підприємства.

Інформаційні системи та ресурси року

Інформаційні системи та інформаційні ресурси включають у себе обчислювальні та комунікаційні комплекси, засоби лінгвістики, організовані людські ресурси та програмне забезпечення.

Класифікація автоматизації:

  • автоматизовані: системи неповної автоматизації, що вимагають постійного коректування з боку персоналу;
  • автоматичні: повністю автоматизовані системи.

За характером обробки системи діляться на довідково-інформаційні та вирішальні. Функціонування інформаційно-довідкових систем заснована на використанні простих алгоритмів обробки даних при пошуку та видачі інформації. Інформаційні дані обробляються по складних алгоритмах, що прискорює процес збору відомостей та підвищує оперативність управління. Постійний аналіз інформативних потоків дозволяє виробляти заходи щодо поліпшення маршрутів руху та збільшенню обсягів інформації.

Інформаційні ресурси входять до складу інформаційних систем та є базою даних, сховищем, як для окремого документа, так і для масиву документів. Неухильне розширення інформативною середовища призводить до створення безлічі структур, які пронизують буквально всі предметні області застосування інформації як ресурсу. Поява все нових засобів інформатики сприяє постійному оновленню існуючої системи обміну даними.

У цілому інформаційні системи та інформаційні ресурси – це комплекс організаційного, програмного та технічного забезпечення для своєчасного донесення інформації до споживача.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 26-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке система електронного документообігу iTs-Office?
Що таке система електронного документообігу iTs-Office?

Система електронного документообігу iTs-Office – потужне і гнучке програмне рішення, призначене для автоматизації процесів документообігу на...

Проектування структурованих кабельних систем
Проектування структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система (СКС) – основа інформаційної системи кожної компанії. Вона дозволяє з'єднувати велику кількість інформаційних...

Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій
Комп'ютерні мережі та види інформаційних технологій

На даний момент існує кілька технологій інформаційних мереж. Залежно від того, яку територію вони охоплюють, вони поділяються на різні види...

Всі статті