+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Переваги кабельного телебачення

Переваги кабельного телебачення

Кабельне телебачення – це стандарт, в якому сигнал мовлення передається споживачу через кабель, прокладений до нього. Така технологія протиставляється супутниковому та ефірному телебаченню. Такий вид телетрансляції почав розвиватися та активно використовуватися в кінці 1980 року. Протягом довгих років, для передачі сигналу використовували коаксіальний кабель. Але, з розвитком сучасних технологій, став доступним новий вид кабелю – волоконно-оптичний.

Переваги кабельного ТБ

Переваги кабельного телебачення в тому, що волоконно-оптичний кабель дає значні переваги перед коаксіальним, збільшуючи та якість передачі даних та дистанцію.

У цілому, перед ефірним мовленням дана технологія має кілька переваг:

  • краща якість сигналу;
  • висока перешкодозахищеність;
  • відсутність перешкод пов'язаних з щільною багатоповерховою забудовою;
  • можливість розширення каналів і послуг.

Технологія кабельного телебачення дозволяє надавати абонентам безліч різноманітних послуг та сервісів, таких як: телепрограма, замовлення відео, телефонія, Інтернет. Компанії, що володіють волоконно-оптичними магістралями, мають істотну перевагу над конкурентами, які використовують коаксіальний кабель. Побудова сучасної кабельної мережі складається з кількох компонентів:

  • технічне обладнання;
  • кабель;
  • програмне забезпечення;
  • супутні засоби.

Якщо враховувати всі вище перелічені пункти, то можна сказати, що правильніше називати кабельні мережі: системи кабельного телебачення (СКТ).

Кабельне телебачення

Кабельне телебачення дійсно потужна технологія, яка надає кінцевому користувачеві відмінну якість мовлення поряд з безліччю мультимедійних сервісів. У порівнянні з аналогічними технологіями, СКТ виступає безсумнівним лідером, що надає стабільну роботу та цікаві інтерактивні можливості. У наш час, безліч компаній надають послуги кабельного телебачення та в комплекті поставляють та послугу доступу до мережі Інтернет. Це дуже зручно, так як абонент може отримати всі необхідні послуги від однієї компанії та не хвилюватися про якість сторонніх Інтернет-провайдерів.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 16-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей
Цифрове ефірне телебачення «Т2»: огляд можливостей

Вже багато хто чув про цифрове телебачення «Т2», яке з недавніх пір почали вводити по всій Україні. Про це говорять численні відео ролики та...

IPTV та його переваги
IPTV та його переваги

IPTV – нова технологія цифрового телебачення, яка поширюється у мережах передачі даних по IP протоколу. Така технологія дозволяє кінцевому...

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?
Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується...

Всі статті