+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Що таке комплексна автоматизація підприємства?

Що таке комплексна автоматизація підприємства?

Для ефективного управління сучасним підприємством будь-якого профілю діяльності життєво необхідна система комплексної автоматизації.

Що ж являє собою комплексна автоматизація підприємства? Перш за все – це система прямого управління різноманітними процесами адміністративно-господарсько-фінансової діяльності будь-якого підприємства. Її впровадження дозволяє гарантувати здійснення раціональних управлінських дій, для яких основою стають достовірні дані. Для цього передбачається створення корпоративної інформаційної системи, що є, у свою чергу, комплексом програмного забезпечення, розробленим під конкретні цілі підприємства та спрямований на автоматизацію всіх сфер його діяльності.

Система корпоративної інформації

Система корпоративної інформації в своїй основі повинна мати єдиний інформаційний простір та передбачає ведення оперативного, бухгалтерського та управлінського обліку. Автоматизація бізнесу покликана полегшувати виконання колосального обсягу робіт, і якщо вона грамотно організована, тоді вона дозволяє усувати безліч управлінських недоліків. Крім цього, комплексна система управління – це одна з найбільш значних складових частин респектабельного бізнесу.

Автоматизація підприємства

Інтенсифікація результативної діяльності виробництва досягається завдяки чіткому контролю всіх стадій процесу автоматизації управління. Планування процесу виробництва, при автоматизації діяльності підприємства, дає можливість оперативно реагувати на замовлення які виникають спонтанно від споживачів та максимально терміново коригувати виробничий графік. А він у свою чергу базується на даних щодо наявності потрібної сировини на складі та виробничому оснащенню.

Здатність оперативної конфігурації продукції з автоматичним проведенням розрахунку цін скорочує терміни обробки замовлень та бізнес-пропозицій – це ще один позитивний аспект системи комплексної автоматизації. Крім того, автоматизація дає можливість проконтролювати процедуру обслуговування замовлень, тим самим покращуючи якість виконання за рахунок оповіщень про стан виробництва.

В області оперативного функціонування управління виробництвом продукції має основне значення, так як дозволяє відстежити всі етапи – від конструкторських розрахунків та технологічних рішень до керівництва сервісом та зняттям з експлуатації. Також в рамках комплексної автоматизації проводиться сукупний обороту документації, що враховує всі, навіть самі несуттєві документи, що мають відношення до життєвого циклу продукту.

На закінчення статті хочеться підкреслити, що найбільш важливою проблемою керівника при введенні комплексної автоматизації виробництва є: забезпечення вибору найбільш ефективної бізнес-стратегії та здійснення сумісності додатків з бізнес-процесами. Одним з найбільш важливих елементів автоматизації виробництва є вибір шляхів до побудови загальної системи комплексної автоматизації.

Назад в: Диспетчеризація, Інформатизація 15-09-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Диспетчеризація інженерних систем будинку
Диспетчеризація інженерних систем будинку

Сьогодні інфраструктура будь-якої сучасної будівлі містить в наявності найрізноманітніші інженерні системи, функцією яких є: забезпечення...

Автоматизація малого бізнесу та її необхідність
Автоматизація малого бізнесу та її необхідність

На даний час у процесі діяльності всіх підприємств малого бізнесу здійснюються докорінні зміни. Одні з них змушені припинити своє існування,...

Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати
Диспетчеризація виробництва – впровадження та витрати

Диспетчеризацією називається автоматизоване збирання, обробка та надання даних, потрібних користувачем. Диспетчеризація виробництва давно вже...

Всі статті