+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Що таке Turbo HD відеоспостереження?

Що таке Turbo HD відеоспостереження?

Turbo HD відеоспостереження являє собою рішення, завдяки якому користувачі аналогових систем відеоспостереження можуть долучитися до відео високої чіткості, із збереженням існуючих мереж.

Нова технологія забезпечує передачу відео з роздільною здатністю 1080p по коаксіальному кабелю на відстань до 500 метрів. Крім цього стандарт підтримує технологію UTC, що надає користувачеві можливість дистанційної настройки, управління OSD і PTZ. На сьогоднішній день, бренд Hikvision виробляє безліч пристроїв для модернізації аналогового відеоспостереження за доступною ціною.

Сумісність обладнання

Весь спектр продукції компанії Hikvision Turbo HD підтримує стандарт HDTVI, що забезпечує повну сумісність між відеореєстраторами Turbo HD і аналоговими камерами, а також між камерами Turbo HD і відеореєстраторами з підтримкою технології HDTVI, в тому числі і сторонніх виробників.

Так, наприклад, відеореєстратори DVR Turbo HD компанії Hikvision підтримують одночасне підключення IP-відеокамер, аналогових відеокамер і камер HD Turbo. Це дозволяє модернізувати існуючі системи шляхом заміни камер і реєстратора, а в нові контрольовані ділянки додати IP-камери.

Витрати на модернізацію

Виробництво обладнання підтримує стандарт Turbo HD засноване на технології HDTVI. З його допомогою для власників існуючих систем стандартної чіткості відкриваються широкі можливості по модернізації з мінімальними витратами. При цьому зберігається простота експлуатації аналогових систем з отриманням відео дозволом 1080p.

Система відеоспостереження Turbo HD

Компанія Hikvision виробляє безліч відеокамер з технологією Turbo HD з роздільною здатністю 720p/1080p. Особливою популярністю користуються циліндричні та купольні камери з антивандальними корпусами. Не менш популярні відеокамери із змінною фокусною відстанню, призначені для експлуатації в умовах низького рівня освітленості.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 22-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як встановити бездротові камери спостереження?
Як встановити бездротові камери спостереження?

На сьогоднішній день питання забезпечення безпеки все більше набирає популярність, особливо, коли мова йде про забезпечення безпеки в освітніх...

Як формується вартість установки відеоспостереження?
Як формується вартість установки відеоспостереження?

Як формується вартість установки відеоспостереження? Це питання, як правило, погоджують з компаніями, що займаються виконанням монтажу...

Як обрати камеру відеоспостереження для вулиці?
Як обрати камеру відеоспостереження для вулиці?

Для того, щоб обрати камеру відеоспостереження для вулиці слід визначити умови експлуатації. До них відносяться змінний рівень освітленості,...

Всі статті