+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

VoIP дзвінки та передача даних через Інтернет

VoIP дзвінки та передача даних через Інтернет

В загальному вигляді VoIP являє собою просту передачу звукових або відео даних за технологією IP через Інтернет. Найчастіше дані стискаються спеціальними кодеками.

Кодеки – алгоритми стиснення, забезпечують більш ефективну передачу пакетів, зменшуючи навантаження на канал зв'язку. Є кодеки, які практично не стискають голос та передають потік в 64 кб/сек, інші кодеки можуть стискати потік у вісім та більше разів, за допомогою ефективних алгоритмів стиснення.

Існують кодеки, що вимагають сертифікацію між правовласниками методів стиснення та виробниками обладнання або програмного забезпечення. Але так само й існують безкоштовні кодеки, які не потребують ліцензування.

Протоколи ж відповідають за передачу інформації в правильному форматі та в потрібному порядку. Одні з найпоширеніших протоколів є SIP та H.323, останній більш прив'язаний до систем традиційного телефонного зв'язку.

VoIP-телефон

VoIP дзвінки дозволять набагато здешевити та розширити телекомунікаційні можливості компаній. Це обумовлено тим, що багато послуг надаються безкоштовно або майже безкоштовно.

Переваги VoIP дзвінків

Зручність таких технологій полягає в можливості користуватися послугами в будь-якій точці світу, головне мати доступ до Інтернет. Доступні багато функцій, такі як обмін інформацією або повідомленнями під час розмови, конференції та відеодзвінки. Так само сучасні оператори VoIP надають можливість підключення прямих номерів у будь-якій країні.

Передача даних

Для передачі людської мови через Інтернет та IP необхідно оцифрувати та розбити її на пакети, на зворотному боці відбувається зворотна процедура декодування оцифрованого сигналу в аналоговий. Ця процедура додає невелику затримку в передачі даних, але ця затримка не помітна для людини та не впливає на якість зв'язку.

Основною причиною погіршення якості VoIP дзвінків та передачі даних зі статистики є швидкість Інтернету:

  • втрата пакетів при передачі даних;
  • велика затримка пакетів.

Проте, на сьогоднішній день VoIP-телефонія є однією з найдешевших варіантів зв'язку, тому що перевіряє кінцевий пункт призначення дзвінка та знаходить найбільш дешевий та швидкий маршрут. Це дозволяє здешевити вартість послуг та прискорити працездатність.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити програмування міні-АТС для офісу?
Як зробити програмування міні-АТС для офісу?

Після купівлі обладнання для телефонії , необхідно провести його індивідуальне програмування. Офісні телефонна станція є досить надійною...

Що таке декадно-крокова АТС? Функції та можливості
Що таке декадно-крокова АТС? Функції та можливості

Декадно-крокові шукачі працюють в системах з підвищеною ємністю щітки такого шукача, як правило, здійснюють не тільки підйомний, але і...

Як вибрати АТС? Можливості АТС
Як вибрати АТС? Можливості АТС

АТС (автоматична телефонна станція) призначена для з'єднання підключених до неї абонентів між собою або з зовнішніми телефонними мережами. АТС,...

Всі статті