+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як працює цифрова система оповіщення про пожежу?

Як працює цифрова система оповіщення про пожежу?

Цифрові системи оповіщення про пожежу, сьогодні, користуються великим попитом, оскільки дозволяють забезпечити ефективно та в повному комплексі безпеку людей та схоронність об'єкту. Комп'ютерні системи оповіщення про пожежу, є сучасними пристроями управління, які поєднують компактність та функціональність.

Цифрові системи оповіщення про пожежу

Цифрова система оповіщення про пожежу використовує можливості вже існуючих комунікацій в повній мірі на 100%, що, в свою чергу, підвищує ефективність роботи системи. Працює така система безвідмовно, поряд з оповіщенням, вирішуючи багато організаційних питань, такі як, наприклад, оформлення об'єкта в БТІ.

Такі системи оповіщення про пожежу ідеально підходять для великих площ, а також для невеликих приміщень, що робить ці системи затребуваними на будь-яких об'єктах. Звернувшись у відповідні компанії, ви зможете придбати необхідну вашому об'єкту систему, яка дозволить забезпечити ефективне та комплексне управління евакуацією, в разі виникнення пожежі на вашому об'єкті.

Сучасні пристрої передачі сповіщень про пожежу володіють якісним звуком та навіть дають можливість працювати з декількома джерелами звуку одночасно при мінімальних вміннях, а також мають резервні канали харчування й аварійні канали трансляції.

Датчик диму

Сучасні системи оповіщення про пожежу є кібер-системами, надійними та зручними у використанні. Ви можете встановити у себе на об'єкті комплексні системи безпеки звернувшись до професіоналів в компанії, які спеціалізуються в даній сфері діяльності.

Сьогодні використовують стандартний TCP/IP протокол, який включає в себе додаткові функції озвучування, з одночасною трансляцією 20 сигналів, причому без втрати якості. Така система оповіщення про пожежу відкриває нові можливості та дозволяє управляти на віддаленій відстані, має декілька режимів доступу та стабільний контроль трансляції, та плюс до всього – легкість обслуговування. Що, в свою чергу, забезпечує максимальну надійність.

Це практичний та економічний метод успішного контролю працездатності датчиків, а також ефективного та оперативного усунення неполадок у разі їх виникнення. Ця гнучка та сучасна система ідеально підходить для будь-якого об'єкту.

Назад в: Оповіщення, Охоронна сигналізація, Безпека 14-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Які бувають види оповіщення для систем безпеки?
Які бувають види оповіщення для систем безпеки?

Системи оповіщення – різновид систем безпеки. Вони потрібні для повідомлення людей присутніх в будівлі про виникнення нештатної ситуації -...

Система автоматичного оповіщення: функції та завдання
Система автоматичного оповіщення: функції та завдання

Автоматична система оповіщення (АФО) – ефективний інструмент для вибору найбільш прийнятного алгоритму своєчасного інформування, про будь...

Типи систем оповіщення та евакуація людей при пожежі
Типи систем оповіщення та евакуація людей при пожежі

Основним призначенням систем оповіщення та евакуації є передача своєчасна інформації всім які у будинку, або споруді людям про виникнення в...

Всі статті