+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Кольорові відеокамери для спостереження в офісі

Кольорові відеокамери для спостереження в офісі

У наш час системи відеоспостереження являють собою дуже ефективний засіб для забезпечення безпеки. Щодня ми стикаємося з ними, коли користуємося громадським транспортом, здійснюємо покупки в магазині, коли знімаємо гроші в банкоматі. Відеокамери для спостереження в офісі та прилеглої території, є обов'язковим елементом службової інфраструктури усіх супермаркетів, торгових центрів, банків та бізнес-центрів.

Можливість проникнення сторонніх осіб на територію може призвести до розкрадання матеріальних цінностей або отримання доступу до відомостей, що становлять комерційну таємницю компанії. За допомогою систем відеоспостереження з'являється можливість приймати оперативні рішення в подібних ситуаціях. Також відіграє фактор просто «ефекту присутності» відеокамери, яка фіксуватиме всі дії можливих порушників.

Важливою функцією відеоспостереження є допомога у разі розслідування різноманітних інцидентів, зафіксованих камерою в приміщенні або на території. Це може бути як порушення співробітником внутрішніх правил компанії, так і кримінальний злочин.

Системи відеоспостереження в офісі

Службі безпеки компанії необхідно отримувати якісну відеоінформацію, яка буде дійсно корисна. Сучасні технічні засоби дозволяють створити велику кількість різних відеосистем, що відповідають різним вимогам. Залежно від поставлених цілей і можливостей можна коригувати якість одержуваного відеозображення, швидкість запису, можливість швидкого перегляду архіву, а також передачі данихчерез мережу.

Місця підвищеної безпеки в офісі

В офісах завжди є такі місця, в яких контроль та безпека надзвичайно важливі. Це приміщення каси, бухгалтерії, складу, також місця знаходження клієнтів. Встановлення систем відеоспостереження в таких місцях дозволить не тільки швидко розібратися у виниклій конфліктної ситуації, але і дозволить запобігти події. З цієї причини не варто економити на технічних засобах, які використовуються для спостереження в офісі. Оптимальним варіантом для цих приміщень будуть кольорові відеокамери з роздільною здатністю не менше 520 ТВЛ, чутливістю 0,1 лк та з варіофокальним об'єктивами. На підставі відеозапису співробітникам служби безпеки, а також можливо і правоохоронних органів доведеться приймати свої рішення, відповідно якість відеозапису буде мати дуже велике значення. У разі неправильного вибору місця встановлення камер для спостереження або недостатньої якості відеозапису отримана інформація не дасть достовірних даних. У реєструючих пристроїв повинна бути можливість вести запис з високим дозволом і зі швидкістю 20-25 кадрів в секунду.

Пригоди або крадіжки можуть розглядатися через різні проміжки часу, краще мати відеоархів не менш одного місяця з можливістю скачування інформації на зовнішні носії.

Під час створення системи відеоспостереження необхідно вибирати ту структуру системи і її технічні характеристики, які вирішать поставлені завдання, а також нададуть всю необхідну і якісну інформацію в разі якоїсь події.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 20-09-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?
Навіщо потрібна установка відеоспостереження в приміщенні?

Системи відеоспостереження призначені для того, що б забезпечувати цілодобову охорону того чи іншого приміщення. Систем відеоконтролю сьогодні...

Як встановити бездротові камери спостереження?
Як встановити бездротові камери спостереження?

На сьогоднішній день питання забезпечення безпеки все більше набирає популярність, особливо, коли мова йде про забезпечення безпеки в освітніх...

Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів
Як вибрати відеоспостереження, поради професіоналів

Досягнення в сфері технологій вражають свідомість звичайної людини. Систем забезпечення безпеки на даний момент існує величезна кількість....

Всі статті