+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження?

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження?

Камери відеоспостереження відрізняються великою різноманітністю, і тому багато покупців задають собі такі питання, як правильно вибрати камеру відеоспостереження? Де купити та яку? Ці запитання, адресовані більше до фахівців, які можуть порадити у яких цінових межах можна купити відеокамеру? До того ж монтувати її з урахуванням всіх особливостей Вашого об'єкта, та під потрібним ракурсом, з метою досягнення найкращої працездатності та ефективності.

Функціональність та параметри застосування

Камери відеоспостереження відрізняються по функціональності та параметрам застосування.

Камери відеоспостереження можна розділити на дві умовні категорії:

  • фіксовані;
  • керовані.

Фіксовані камери

Фіксовані камери відеоспостереження працюють, вказуючи в одному напрямку, у зв'язку, з чим ці камери ідеально підходять для моніторингу в деяких галузях, що становлять конкретний інтерес.

Фіксовані камери відеоспостереження

Також їх воліють там, де периметр добре проглядається. Тому фіксовані камери є найбільш переважними оскільки можуть концентрувати об'єктив на об'єктах підозрілої діяльностіі, що відмінно стримує злочинців та вандалів від правопорушень, як незначних, так і серйозних. Неминучість покарання, лякає, і тому об'єкти із застосуванням фіксованої камери, вельми рідко піддаються несанкціонованим проникненням.

Напрямок та кут огляду камери, визначають під час установки камери на вулиці. Також можлива зміна об'єктива, корпуси, функції властиві фіксованою камері відеоспостереження.

Великий вибір відеокамер мається сьогодні у продажу та Ви можете підібрати будь-яку необхідну, визначившись з призначенням камери та ознайомившись з її можливостями, відповідно до характеристиками об'єкту.

Щоб не помилитися з вибором, та щоб уникнути повторної покупки, внаслідок невідповідності камери Вашому об'єкту, слід звертатися до фахівців цього профілю, це позбавить Вас від непотрібних зайвих витрат.

Керовані камери

Керовані камери же відрізняються своєю можливістю широкого огляду і тим, що цією камерою можна управляти, повертаючи її та направляючи цілеспрямовано на об'єкт, який необхідно розглянути детальніше.

PTZ – камери ідеальні для спостережень у широкому діапазоні, управляються оператором, та можуть не тільки повертатися з боку в бік, а й нахилятися, що дозволяє розширити кут огляду.

Всіма цими знаннями досконало володіють фахівці, які порадять де купити та яку вибрати камеру відеоспостереження, яка підходить саме Вам.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як встановити камеру відеоспостереження у під'їзді?
Як встановити камеру відеоспостереження у під'їзді?

Безпека житла була, є і буде завжди головною проблемою, як у великих містах, так і в інших населених пунктах. І ця проблема прекрасно...

Технології бездротових систем відеоспостереження
Технології бездротових систем відеоспостереження

Говорячи про переваги систем відеоспостереження, хочеться особливо сказати, що першою та основною перевагою є відсутність усіх цих дротів....

Охоронні системи відеоспостереження: порівняння технологій
Охоронні системи відеоспостереження: порівняння технологій

Відеоспостереження – найбільш ефективний метод для забезпечення безпеки об'єктів та територій, контролю роботи персоналу тощо. Охоронні системи...

Всі статті