+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Для чого необхідне налаштування IP-телефонії?

Для чого необхідне налаштування IP-телефонії?

У порівнянні з аналоговою, IP-телефонія дозволяє здійснювати контроль всіх телефонних переговорів та не потребує спеціального дорогого апаратному та програмному забезпеченні.

Внаслідок своїх широких можливостей, IP-телефонія дозволяє використовувати інтерактивний набір функцій. Їх можна створювати персонально під умови будь-якого виду бізнесу. 

Для чого необхідне налаштування IP-телефонії? Якщо зробити правильне налаштування IP-обладнання та врахувати індивідуальні особливості бізнес-процесів, то можна вирішити практично всі питання зв'язку та контролю бізнес-процесів на підприємстві.

Можливості та функції IP-телефонії

Досить потрібної функцією є сповіщення про пропущені виклики. Відсутній на робочому місці менеджер може перевірити список дзвінків та передзвонити за необхідності. Повідомлення можуть приходити на мобільний телефон у вигляді СМС-повідомлень. Це дозволяє відповісти на важливе пропущений дзвінок раніше, ніж працівник добереться до свого ПК.

IP телефон

Однією з найбільш важливих можливостей, що надаються грамотної налаштуванням цифрової телефонії, є зниження витрат на телефонні переговори. Установка посекундного тарифу та правильне розділення вихідних дзвінків на стільникові, міжміські та міжнародні телефонні номери завдяки спеціально закупленим дешевим лініях дозволяє домагатися відчутної економії.

Спеціальна функція цифрової телефонії дає можливість реалізувати телеконференції. Легка і проста схема підключення до конференції дозволяє без труднощів скористатися цими можливостями у щоденній роботі віддалених територіально офісів, або співробітників.

Налаштування IP-телефонії

Що ж необхідно, щоб наслаштування IP-телефонії було якісним? Перш за все – це сервер. Для вирішення звичайних завдань цілком буде достатньо звичайного стаціонарного комп'ютеру з встановленим на нього спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяє зробити налаштування.

По-друге, необхідний канал в Інтернет з якісною швидкодією. Сьогодні провайдери надають послуги з підключення Інтернету з безліччю різноманітних рішень та бронювання каналів. Важливо виробити правильний вибір Internet-провайдера, враховуючи специфіку бізнес-завдань.

Важливим чинником при налаштуванні та подальшій роботі є апаратне забезпечення. Мається багато різних варіантів реалізації клієнтських АТС. Основними ж можна вважати гарнітури, що підключаються до робочого ПК, або стандартні аналогові апарати, які підключаються через спеціальні шлюзи. Варіант з гарнітурами найбільш кращий при первісному проектуванні мережі. Варіант з підключенням аналогових телефонних апаратів більш підходить тим компаніям, які переходять на цифрову IP зв'язок.

Ну і, звичайно ж, необхідний надійний інтегратор – компанія, яка візьме на себе установку, налаштування, своєчасне, кваліфіковане та якісне сервісне обслуговування обладнання.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 10-06-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
VoIP-телефонія для «чайників»: огляд базових термінів
 VoIP-телефонія для «чайників»: огляд базових термінів

Дана стаття містить короткий огляд, про те, що таке VoIP-телефонія для «чайників», налаштування, склад системи та огляд базових термінів....

Етапи установки системи внутрішнього телефонного зв'язку
Етапи установки системи внутрішнього телефонного зв'язку

Розглянемо основні етапи установки системи внутрішнього телефонного зв'язку та базового обладнання телефонної системи на підприємстві. Як...

Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту
Побудова мережі стільникового зв'язку: опис GSM стандарту

Сучасна телефонія широко використовує ті можливості, які дає Global System for Mobile Communication або, простіше кажучи, GSM. Це міжнародний...

Всі статті